Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak zrobic screenshot z filmu - BARDZO PILNE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 lipca 2009 - 19:43

Witam, jak zrobic screenshot z filmu ? Jak robie podgladem to mi wyskakuje informacja, ze musze wylaczyc odtwarzacz...

#2 gefty

gefty
  • 321 postów

Napisano 18 lipca 2009 - 20:06

ale w jakimś konkretnym programie ? Np. VLC ma funkcje snap'a z klatki - może w nim spróbuj ? Jak QuickTime to jedyne co przychodzi mi na myśl to zapauzuj i spróbuj cmd + Shift + 4 i wtedy możesz sobie wyciąć to co potrzebujesz w podglądzie. Może spróbuj jeszcze systemowym Grab.app ? Pozdrawiam

#3 Sebastian Brzuzek

Sebastian Brzuzek

    MyApple Team

  • 2 090 postów
  • SkądŚląskie/USA

Napisano 18 lipca 2009 - 20:25

Według mnie Grab.app idealnie się do tego nadaje

#4 austar

austar
  • 92 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 lipca 2009 - 20:29

banalne: CMD+SHIFT+3 i masz screena na biurku

#5 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 18 lipca 2009 - 20:36

banalne: CMD+SHIFT+3 i masz screena na biurku


Czytałeś to co napisałem !? Nie da się w ten sposób, bo trzeba zamknąć program z filmem...

Poradziłem sobie - programem VLC ;) Najpierw nie chciał odtwrzyć formatu VOB, potem wziąłem MB na którym był najnowszy VLC i odtworzył VOB. Ten program nie robił problemu ze zrobieniem screena podczas odtwrzania filmu :)

Myślę, że systemowy odtwarzacz DVD ma jakąś blokade na screeny... jakaś ochrona praw autorskich czy coś... ;) Nawiasem mówiąc to był film mojego autorstwa :)

P.S Grab jest jednak lepszy, bo nawet w systemowym odtwarzaczu DVD mogę zrobić screena ;)

Dzięki :)

#6 gefty

gefty
  • 321 postów

Napisano 18 lipca 2009 - 21:04

Dobrze że się udało. Pozdrawiam :)

#7 Sebastian Brzuzek

Sebastian Brzuzek

    MyApple Team

  • 2 090 postów
  • SkądŚląskie/USA

Napisano 18 lipca 2009 - 21:06

Ja też miałem rację (no ale @gefty mnie uprzedził ;)). Pozdrawiam

#8 austar

austar
  • 92 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 19 lipca 2009 - 20:23

Czytałeś to co napisałem !? Nie da się w ten sposób, bo trzeba zamknąć program z filmem...

Poradziłem sobie - programem VLC ;) Najpierw nie chciał odtwrzyć formatu VOB, potem wziąłem MB na którym był najnowszy VLC i odtworzył VOB. Ten program nie robił problemu ze zrobieniem screena podczas odtwrzania filmu :)

Myślę, że systemowy odtwarzacz DVD ma jakąś blokade na screeny... jakaś ochrona praw autorskich czy coś... ;) Nawiasem mówiąc to był film mojego autorstwa :)

P.S Grab jest jednak lepszy, bo nawet w systemowym odtwarzaczu DVD mogę zrobić screena ;)

Dzięki :)


nie napisałeś w jakim programie chcesz wykonać screena, przed napisanie posta sprawdziłem to w vlc, mplayerze i w niceplayer....działało bez problemu. Widocznie jest tak jak piszesz, ze DVD Player ma jakąś blokadę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych