Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

HTC Touch HD czy iPhona 3G


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 wisni4K

wisni4K
  • 51 posts

Posted 31 May 2009 - 17:18

Witam!! Jestem szczęśliwym posiadaczem iphona 2G. Lecz przyszedł czas na wymianę telefonu tylko teraz mam dylemat co wybrać zastanawiam się na iphonem 3G a HTC Touch HD. Jeżeli macie w zanadrzu jakieś inne propozycje co do telefonu poproszę o komentarz na jego temat (: ( interesują mnie tylko i wyłącznie telefony dotykowe) PS. Nie wiedziałem gdzie ten temat założyć wiec założyłem tutaj proszę o wyrozumiałość. W razie czego proszę o przeniesienie tego tematu w odpowiednie miejsce. Z góry DZIĘKUJĘ.

#2 ziomal1990

ziomal1990
  • 27 posts

Posted 31 May 2009 - 17:31

jesli chodzi o ekran dotykowy to iphone jest bezkonkurencyjny. A reszta to juz kwestia gustu , htc robi lepsze zdjecia ale iphone ma znowu appstore z kturego którego mozna pobrac mnóstwo programów i gier

#3 alfagta

alfagta
  • 1635 posts
  • SkądKatowice

Posted 31 May 2009 - 17:42

Ja bym wybrał iPhone'a, który zaprezentowany zostanie za tydzień:)

#4 bar-trek

bar-trek
  • 6159 posts

Posted 31 May 2009 - 17:55

Ja bym wybrał iPhone'a, który zaprezentowany zostanie za tydzień:)


To się jeszcze okaże :P

#5 Smoczy

Smoczy
  • 4066 posts
  • SkądRzeszów

Posted 31 May 2009 - 17:59

HTC śmiga na WM,a on z kolei obsłuży max 65 tyś kolorów,co z tego że może odpalać wilmy w wysokich rozdzielczościach,skoro ma ograniczoną palete barw,iP ma true color,przy dobrze zakodowanym filmie ma dość żywe barwy,ale co tu pisać,obie platformy mają wady i zalety,a każdy niemal tu będzie Cię nakłaniał do iPhone,więc odpowiedź chyba znasz;]

#6 alfagta

alfagta
  • 1635 posts
  • SkądKatowice

Posted 31 May 2009 - 18:14

To się jeszcze okaże :P


Ja w to mocno wierzę:)

#7 wisni4K

wisni4K
  • 51 posts

Posted 31 May 2009 - 18:37

Tak tak, tylko ciekawe jaka będzie cena za tego nowego iphona pewno około 3- 3,5 tys. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z iphona 2g tylko jedyne co mnie dręczy w nim to brak gsp'a. I tak ogólnie nadszedł czas na coś nowszego (: Forum o apple to większość będzie za apple :D

#8 bar-trek

bar-trek
  • 6159 posts

Posted 31 May 2009 - 19:42

Tak tak, tylko ciekawe jaka będzie cena za tego nowego iphona pewno około 3- 3,5 tys. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z iphona 2g tylko jedyne co mnie dręczy w nim to brak gsp'a. I tak ogólnie nadszedł czas na coś nowszego (:

Forum o apple to większość będzie za apple :D


W Polsce na pewno będą wysokie ceny, dopóki nie będzie dostępny w jakiegoś operatora...

#9 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 31 May 2009 - 19:46

Poczekaj na przewidywaną premierę kolejnego iPhone'a oraz na premierę Palm Pre, która również ma się odbyć niedługo (w przyszłym miesiącu, z tego co pamiętam).

#10 alfagta

alfagta
  • 1635 posts
  • SkądKatowice

Posted 31 May 2009 - 20:31

Poczekaj na przewidywaną premierę kolejnego iPhone'a oraz na premierę Palm Pre, która również ma się odbyć niedługo (w przyszłym miesiącu, z tego co pamiętam).


No tak... Ale z Pre nie podziała, bo on jest w standardzie CDMA EV-DO Rev. A, a nie GSM. Wersja GSM będzie pod koniec roku.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users