Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

MobileMe synchronizacja z Outlook


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 peter79

peter79
  • 12 posts

Posted 14 May 2009 - 12:51

Witam, Zacznę od początku, mam: - vista z outlook 2003 - iPhone - mobileMe w mobileMe używam tylko kontaktów i kalendarza i mój problem polega na tym ze: - jak wpisze jakiś termin w kalendarzu lub kontakt w iPhone lub w me.com to nie mam tego w outlook - ale jak wpisze odwrotnie to jest ok tzn. wpisując w outlook to bardzo ładnie sie wszystko synchronizuje (iPhone, me.com) Co to moze być czy spotkaliście sie kiedyś z takim problemem Dodam tylko ze w outlook nie mam skonfigurowanego konta me.com bo nie używam tego konta tylko kontakty i terminarz (kalendarz)

#2 andrzejpe

andrzejpe
  • 17 posts

Posted 29 May 2009 - 00:07

Synchronizacja Outlook z MoblieMe Mam nieco inny problem. Używam mobileme, outlook i Iphone 3G. Mam zsynchronizowane kontakty i kalendarze. Dobrze synchronizują się we wszystkie strony kontakty, natomiast w trakcie synchronizacji kalendarza pomiędzy outlook i mobileme wyskakuje błąd niewłaściwej struktury (chyba tak to mniej więcej brzmi) i kalendarz nie synchronizuje się. Mobileme wer 1.3 (najnowsza), na pc mam windows XP, na drugim vista (w obu komputerach ten sam problem). Próbowałem wszystkich możliwych ustawień.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users