Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Firefox się "biesi", chyba czas wrócić na Safari


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 plum

plum
  • 663 postów
  • SkądSopot

Napisano 22 kwietnia 2009 - 03:20

No niestety po raz enty mam problemy z FX, właśnie niedawno go odpalałem na nowo z zachowaniem zakładek. Niestety teraz nawet nie jestem w stanie sprawdzić czy dalej jest to samo, czyli odpalanie innych odresów z zakładek... Teraz z kolei jest totalnie zamulony i odpala 20x wolniej od Safarii... Chyba czas wrócić do niego. Przy okazji czy można w Safari odpalić poską wersję. Czy ktoś ma podobne przypadlości z Firefoxem ostatnio?

#2 m-j

m-j
  • 168 postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 07:45

Ja się nigdy do Liska nie przekonałęm, używam Opery od wersji 7 :P Safari wygląda fajnie, ma toto jakieś adblocki? Nigdy nie probowalem.

#3 Paolo

Paolo
  • 85 postów
  • SkądPuszcza Kampinoska

Napisano 14 maja 2009 - 18:02

No niestety po raz enty mam problemy z FX, właśnie niedawno go odpalałem na nowo z zachowaniem zakładek.
Niestety teraz nawet nie jestem w stanie sprawdzić czy dalej jest to samo, czyli odpalanie innych odresów z zakładek...
Teraz z kolei jest totalnie zamulony i odpala 20x wolniej od Safarii...
Chyba czas wrócić do niego.
Przy okazji czy można w Safari odpalić poską wersję.
Czy ktoś ma podobne przypadlości z Firefoxem ostatnio?


Mnie Firefox 3.0.10 zamula straszliwie mojego Air'a - szczególnie po odpaleniu playera flv (YouTube). Jak go zabiję, maczek znów performuje jak trzeba.

#4 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 15 maja 2009 - 00:14

W 10.5, polskie wersje programów włączają się gdy masz ustawioną polską lokalizację systemu. W 10.4 trzeba nagrać polonizator.

#5 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 15 maja 2009 - 01:03

W 10.5, polskie wersje programów włączają się gdy masz ustawioną polską lokalizację systemu. W 10.4 trzeba nagrać polonizator.


Nie zawsze. Czasami pomaga na klikniecie GetInfo na ikonie programu, odznaczyć wszystkie języki i zostawić tylko polski. Ja np. mam system po angielski, ale iWork 09 i Mail po polsku.

#6 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 15 maja 2009 - 07:33

ja podobnie jak m-j. Lisek jest dość mułowaty zamiast zwinny. Safari może i wygląda fajnie, może ma kilka przydatnych opcji, jak chociażby activity ale chwilowo domyślnie działa Opera Turbo, tryb turbo to najlepszy Flashblocker jakiego miałem ;)

#7 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 maja 2009 - 08:11

Safari wygląda fajnie, ma toto jakieś adblocki? Nigdy nie probowalem.


safariblock - Google Code

działa bezproblemowo

do tego dodaj sobie inquisitora lub glimsa i masz szybką i funkcjonalną przeglądarkę

#8 sancruz3

sancruz3
  • 2 436 postów

Napisano 15 maja 2009 - 11:25

U mnie raz sie Lisek wysypal po przeinstalowaniu wrocilo wszystko do normy a co do predkosci to sie zgodze - troszke sie odpala w porównaniu z safarką :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych