Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PhoneView z MacHeist


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:07

Kto kupił MacHeist Bundle 3 a nie potrzebuje programu PhoneView? Może chciałby odsprzedać licencję?

#2 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 kwietnia 2009 - 14:37

nie lepiej kupic ten program od producenta?, kosztuje 19dolcow a masz tam lifetime upgrade... ja kupilem i jestem zadowolony... mimo, ze app raczej malo uzyteczna dla mnie(nie liczac archiwum smsow i polaczen).

#3 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2009 - 15:05

ja, jest do oddania

#4 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2009 - 15:15

oley_20, a co? Jeśli odkupie to nie mam lifetime upgrade?

#5 oley_20

oley_20
  • 616 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 kwietnia 2009 - 15:18

podejrzewam, ze nie... zastanawialem sie nad zakupem z macheist ale gdzies czytalem, ze niska cena tych paczek musi z czegos wynikac... oczywiscie nie wiem tego na 100% nie wyczytalem tego nigdzie na macheist. tak czy inaczej wolalem zaplacic 19 dolcow za jeden program i wiedziec, ze gdyby pojawila sie wyzsza wersja bede mogl za free zrobic aktualizacje

#6 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2009 - 22:02

to działa inaczej - kupujesz nie lifetime, tylko until big update, czyli jak masz wersję 1.0 to up do 1,1 lub 1.1.2 jest za free, ale już up do 2.0 będzie płatny. Paczki na MacHeist najczęściej zawierają programy, których twórcy spodziewają się przejścia na "2.0" w najbliższym czasie.

#7 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 kwietnia 2009 - 22:17

z tego co pamiętam to licencje z MacHeist to są zwykłe licencje (nie promocyjne itp.) jeżeli zwykła licencja jest lifetime - to masz lifetime jeżeli licencja jest na wersję (w sensie do upgrade do wersji n+1.0) to taką masz licencję w zeszłym roku było właśnie zamieszanie przez Speed Download które się okazało jakąś promocyjną wersją (a w MacHeist było zapisane, że to są zwykłe licencje), firma (od SD) została zlinczowana i odpuściła dając normalne licencje dla tych którzy kupili program w paczce MH no i ani Pixelmator, ani Speed Download ani AppZapper, ani CoverSutra czy CSSEdit nie przeszły przez ostatni rok na licencje które klientów MH nie obejmują (z tych korzystam i je nadal mam, o reszcie nie jestem w stanie powiedzieć ;]) te programiki 'przechodzące na n+1.0' to raczej te, które są dostępne za darmo po rozwiązywaniu kolejnych misji. MacHeist to naprawdę okazja. bez ukrytych kruczków itp. - kupujesz normalne licencje.

#8 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2009 - 20:22

Virgin71 lodezwij sie kumie na priv

#9 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 06 kwietnia 2009 - 15:04

z tego co pamiętam to licencje z MacHeist to są zwykłe licencje (nie promocyjne itp.)
jeżeli zwykła licencja jest lifetime - to masz lifetime
jeżeli licencja jest na wersję (w sensie do upgrade do wersji n+1.0) to taką masz licencję

w zeszłym roku było właśnie zamieszanie przez Speed Download które się okazało jakąś promocyjną wersją (a w MacHeist było zapisane, że to są zwykłe licencje), firma (od SD) została zlinczowana i odpuściła dając normalne licencje dla tych którzy kupili program w paczce MH

no i ani Pixelmator, ani Speed Download ani AppZapper, ani CoverSutra czy CSSEdit nie przeszły przez ostatni rok na licencje które klientów MH nie obejmują (z tych korzystam i je nadal mam, o reszcie nie jestem w stanie powiedzieć ;])

te programiki 'przechodzące na n+1.0' to raczej te, które są dostępne za darmo po rozwiązywaniu kolejnych misji.

MacHeist to naprawdę okazja. bez ukrytych kruczków itp. - kupujesz normalne licencje.


Dokladnie, jedynie, podobnie jak MacUpdate Promo, nie ma zwrotów i nie ma transferów licencji - ale to do potwierdzenia

#10 warewolf

warewolf
  • 36 postów

Napisano 11 kwietnia 2009 - 21:27

Jak zakończyła się akcja? Udało się odblokować wszystkie programy?

#11 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 kwietnia 2009 - 21:33

oczywiście ;) i to z całkiem sporą nadwyżką jak co roku z resztą ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych