Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy iSpot w Poznaniu już jest ! :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 mateush90

mateush90
  • 170 postów
  • SkądPOZNAŃ

Napisano 25 marca 2009 - 23:59

Od dzisiaj 25 marca mamy nowy iSpot w Poznaniu :) znajdziemy go w Galerii Malta przy ul. Abpa A. Baraniaka 8:-D

Dołączona grafika

#2 radeksoftdj

radeksoftdj
  • 563 postów
  • SkądKrzeczowice

Napisano 26 marca 2009 - 00:30

Można więcej fotek prosić? (nie tylko z poznańskiego iSpota)

#3 mateush90

mateush90
  • 170 postów
  • SkądPOZNAŃ

Napisano 26 marca 2009 - 00:38

może ktoś z poznianaków ma bo ja zrobiłem tylko jedną foteczkę, ale jeśli to potrzebne mogę zrobić :)

#4 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 marca 2009 - 06:59

fajnie :) ale wolałbym gdzieś bliżej... może Bydgoszcz :D ??

#5 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 marca 2009 - 07:36

Poznaniowi gratulujemy. ech...

#6 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2009 - 07:53

wie ktoś może, czy Apple nie ma planów otworzenia jakiegoś iSpota w Szczecinie?

#7 iPestek

iPestek
  • 564 postów
  • SkądKópertino

Napisano 26 marca 2009 - 08:48

wie ktoś może, czy Apple nie ma planów otworzenia jakiegoś iSpota w Szczecinie?


To nie Apple otwiera iSpoty w Polsce

#8 kaczy

kaczy
  • 307 postów

Napisano 26 marca 2009 - 10:14

fajnie :) ale wolałbym gdzieś bliżej... może Bydgoszcz :D ??

Eee tam Bydgoszcz.... ja zdecydowanie wolałbym Toruń :P

#9 Kyosho94

Kyosho94
  • 403 postów
  • Płeć:
  • SkądMielec

Napisano 26 marca 2009 - 13:05

Eeee!! Ja chce iSpota w Rzeszowie ;)

#10 Desertsun

Desertsun
  • 54 postów

Napisano 26 marca 2009 - 14:17

Ach tak osławiony plakatami iSpot w Galerii Malta. :D

#11 EmotiCon

EmotiCon
  • 355 postów
  • Skądmam wziąć kasę na iPad'a?

Napisano 26 marca 2009 - 14:32

A wiecie kto pierwszy był w tym iSpocie.? Bushman ;DD

#12 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 marca 2009 - 14:43

Można więcej fotek prosić?

O jakie fotki Ci chodzi? Mogę je dla Ciebie zrobić bo dzisiaj tam będę, ale tylko telefonem, ponieważ będę tam pędził z pracy, a do domu po aparat nie chce mnie się przez te korki przebijać... Może być? :)

#13 radeksoftdj

radeksoftdj
  • 563 postów
  • SkądKrzeczowice

Napisano 26 marca 2009 - 14:52

O jakie fotki Ci chodzi? Mogę je dla Ciebie zrobić bo dzisiaj tam będę, ale tylko telefonem, ponieważ będę tam pędził z pracy, a do domu po aparat nie chce mnie się przez te korki przebijać... Może być? :)


Chodzi mi o fotki iSpotów z całej Polski:) Nie miałem okazji jeszcze w żadnym z nich być (mieszkam w okolicach Rzeszowa) i nie za bardzo jest czas i możliwości do Krakowa jechać:)

#14 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 marca 2009 - 15:29

Spoko, dzisiaj zrobię Ci telefonem jak to wygląda :) Jak będe w Starym Browarze to też strzelę Ci kilka fotek, podaj @ to nie będę zaśmiecał tematu innymi iSpotami ;) W poznaniu mamy już 2 iSpoty... Czas ocenić który "lepsiejszy"...

#15 klimeQ

klimeQ
  • 3 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 26 marca 2009 - 15:35

Eee tam Bydgoszcz.... ja zdecydowanie wolałbym Toruń :P


Eeee!! Ja chce iSpota w Rzeszowie ;)


Każdy chciałby mieć ten "przywilej" posiadania w swojej mieścinie iSpota :) Może kiedyś się doczekamy się czasów, że w każdym większym mieście będzie owy sklep ;]

#16 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2009 - 16:40

Raczej nie będzie. Był juz na ten temat sporo postów. Przyczyna banalna: w małych miastach nie opłaca się otwierać tego typu sklepów, bo po prostu nie będzie klientów (to, że kupisz ty i paru twoich znajomych, to się nie liczy) . Pracowałem kiedyś w Sadzie, to pewne pojęcie mam

#17 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 26 marca 2009 - 17:07

Raczej nie będzie. Był juz na ten temat sporo postów. Przyczyna banalna: w małych miastach nie opłaca się otwierać tego typu sklepów, bo po prostu nie będzie klientów (to, że kupisz ty i paru twoich znajomych, to się nie liczy) . Pracowałem kiedyś w Sadzie, to pewne pojęcie mam


zgadzam się... moim zdaniem i tak jest sporo sklepów Apple w Polsce ( mam na myśli również Cortland )

#18 mateush90

mateush90
  • 170 postów
  • SkądPOZNAŃ

Napisano 26 marca 2009 - 20:20

W poznaniu mamy już 2 iSpoty... Czas ocenić który "lepsiejszy"...


i tu jabłko i tu:D

#19 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 marca 2009 - 20:36

ISpoty - sroty ! Kiedy apple store :-)

#20 macendrju

macendrju
  • 358 postów

Napisano 26 marca 2009 - 21:09

A wiecie kto pierwszy był w tym iSpocie.?

Bushman ;DD



Ja ;)) i jak juz gdzieś pisałem, dostałem w prezencie iPoda Shuflle 3G. Sprzedaje go w dziale sprzedam, bo nie potrzebuje.

#21 Igor_g

Igor_g
  • 298 postów

Napisano 26 marca 2009 - 21:13

bylem w nim ,ale coenitki ;) w starym browarze lepszy, ten taki maly jest, do apple stor to mu daleeeeeeeeeeko.

#22 Hynta

Hynta
  • 357 postów
  • SkądToruń

Napisano 26 marca 2009 - 21:20

W Toruniu ma powstac Plaza Centrum, wiec i moze Ispot tam zawita kto wie...:)

#23 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 marca 2009 - 23:07

ISpoty - sroty ! Kiedy apple store :-)


Ja też chcę Apple Store weszła do Polski. Mam pomysł. Może wszyscy użytkowników z MyApple piszą e-maila (petycja) do prezesa Steve'a Jobsa. Wystarczy.

#24 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 26 marca 2009 - 23:45

Tak, do Polski wejdzie Apple ze swoimi wielkimi sklepami, mam wiadomości że na początek przejmą całe centrum handlowe Malta. Tam zrobią jeden wielki Apple Store, dlaczego w poznaniu- bo jest blisko Berlina skąd będą dowozić wielkie dostawy Aplów w cenach hurtowych jak u producenta w Chinach. Przy drzwiach będzie stał człowiek zmieniany co godzinę i będzie zajmował się całowaniem rąk każdemu wchodzącemu. Parter będzie przeznaczony tylko na iPody i pokrowce do iFona kupionego za złotówkę w Oranż. 1 piętro komputery domowe, a na drugim piętrze będziecie państwo mogli kupić sprzęt profesjonalny czyli Maki Pro, Parówki i Podpaski. Każdy zwiedzający dostanie oczywiście gratisowego aJpona 7,2G, a co setny iMaka, ale to tylko w dzień otwarcia. Aha i nie piszcie do Stiwena Jobsa bo wam zbanuje łącze internetowe i nie podłączycie w domu żadnego Maka! Mi tak zrobili jak zapytałem dlaczego niema iTunes Store Polska- ostrzegam. Zupełnie poważnie to iSpot Malta bardzo ładniutki, mi się podoba :) i to zawsze jeden więcej. Ale co tam, marudźcie dalej - taki kraj ;)

#25 arekjaniak

arekjaniak
  • 108 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 marca 2009 - 09:19

Ja wczoraj odwiedziłem iSpota w Malcie (Pozdrawiam Pana Jakuba), obsługa bardzo miła, interesował mnie iPod Shuffle dla mojej narzeczonej i pracujący tam Pan bez wahania mi udzielił informacji (niestety nie znam z imienia, ale pozdrawiam), a nawet dał się pobawić ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych