Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przejściówki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jaimz

jaimz
  • 24 postów

Napisano 14 marca 2009 - 17:41

Dzień dobry. Jestem tutaj nowy stad jeśli moje pytania będą zbyt prostackie wszystkich przepraszam. Rozglądam się za przejściówką, która umożliwi mi podłączenie do aluminiowego MacBooka rzutnika multimedialnego. Ten, z którego obecnie korzystam z PC ma wejście VGA, ale coraz częściej spotykane są też z wejście DVI. Czy ktoś może mi podpowiedzieć czy są to DVI-I czy DVI-D. I czy dobrym rozwiązaniem będzie kupienie przejściówki mini DVI to DVI i DVI to VGA - żeby obsłużyć starsze rzutniki? A może polecilibyście jednak inną konfigurację? Pozdrawiam, Kuba

#2 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 14 marca 2009 - 18:43

Z tego co się oriętuję to miniDVI-DVI -> DVI-VGA nie zadziała, tak sobei apple wymyśliło :) Trzeba mieć przejściówki miniDVI-VGA i miniDVI-DVI, na alegro są niby takie podwojne, ale nigdy nie zastąpią w pełni takiej orginalnej.

#3 jaimz

jaimz
  • 24 postów

Napisano 14 marca 2009 - 21:32

To na pierwszy front pójdzie pewnie miniDVI-VGA, bo to chyba jednak powszechniejszy standard.
Tylko czym się kierować w trakcie zakupów na allegro skoro pojawiają się takie informacje:
Czy np. ta byłaby odpowiednia?
Na stronie iSpota widzę 2: M8639 i M9320 - wyglądające identycznie.

#4 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 marca 2009 - 23:46

człowiecze, nie bierz VGA, bo to jest standard, ale wymarły... już nawet rzutniki zaczynają "nie mieć" tego portu

#5 jaimz

jaimz
  • 24 postów

Napisano 15 marca 2009 - 08:30

Właśnie dlatego, że dopiero zaczynają "nie mieć" to jestem na VGA zdecydowany. Jako że, zazwyczaj pracuję na "podstawionych" rzutnikach to nie mogę przewidzieć jakie będzie z nich wejście, a jeszcze teraz prawdopodobieństwo, że będzie w nich właśnie VGA jest moim zdaniem największe. Najsensowniej chyba będzie jednak kupić zarówno VGA jak i DVI.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych