Witam, mam dwa pytania:
1 Czy ktoś z Was używa statistica 8.0? A jeżeli tak to jak lepiej ja zainstalować przez bootcamp czy parallels? Chciałbym mieć możliwość korzystania z plików zapisanych np w excelu dla maca i odczytywania ich przez statistica. Przez bootcamp to chyba będzie problematyczne czy się mylę?
2 A może istnieje jakiś rozsądny pakiet statystyczny dla macos. SPSS na macos to niestety porażka, STATA może być ale jest zdecydowanie mało przyjazna no i learning curve jest hmmm. Mathematica to zbyt wysokie loty jak dla mnie.
Pozdrawiam
th

Statystyka i OSX
Rozpoczęty przez
tomhry
, 10 mar 2009 21:13
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 10 marca 2009 - 21:13
#2
Napisano 10 marca 2009 - 21:39
Ogólnie wymiana plików z maszyną wirtualną w Parallels jest banalna. Przeciągamy plik i już jest w Windows, lub korzystamy z łączonych folderów (dokumenty, pulpit). Jeśli chodzi o BootCamp to są 2 problemy dysk musi być sformatowany w systemie fat32, no i jeszcze ten restart.
#3
Napisano 26 lutego 2011 - 14:56
Ma ktoś jakieś informacje, czy pojawiła się jakaś wersja programu Statistica na osx?
#4
Napisano 07 grudnia 2012 - 23:10
Czy ktoś już wie czy istnieje wersja programu Statistica na OS X?
#5
Napisano 08 grudnia 2012 - 00:42
Ja wiem.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych