Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nano - jak wgrywać piosenki bez użycia iTunes?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 FIXXXER

FIXXXER
  • 44 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 września 2006 - 09:45

Witam, zakupiłem sobie iPoda nano, przewaliłem całą instrukcję, ale nie znalazłem tematu w którym było by opisane jak przerzucić piosenki na player bez używania iTunes, doszedłem, że katalog audio jest widoczny przy opcji pokaż pliki ukryte, ale piosenki w nim mają cztero literowe nazwy i kiedy dorzucam w total commanderze inną piosenkę do katalogu iPod nie widzi jej później, czy jest taka możliwość aby poprostu przekopiować piosenki na player i żeby działały?? Druga sprawa, czy da się w jakiś sposób kasować pliki z samego playera nie podlączając go do komputera? Wreszcie ostatnia sprawa jak narazie, jak zatrzymać piosenkę odtwarzaną nie używając do tego pauzy, nie ma przycisku "stop" ani opcji "stop" więc jak to jest, czy pozostaje tylko pauza?? Pozdrawiam wszystkich użytkowników Jeśli ktoś ma czas, chęć i wiedze potrzebną na to by odpowiadzieć na moje pytanie, będe wdzięczny i z góry dziękuję za odp.

#2 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 10:00

iPod nie działa bez pomocy iTunes, ponieważ urządzenie nie generuje sobie samo listy odtwarzania na podstawie zawartości swojego dysku. Dlatego "ręczne" wrzucanie plików nie zadziała. Musisz skorzystać z iTunes.

#3 jagu68

jagu68
  • 26 postów

Napisano 11 września 2006 - 10:48

A jaki masz system operacyjny ??

#4 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 10:54

Total Comander wskazuje chyba na Windows?

#5 jagu68

jagu68
  • 26 postów

Napisano 11 września 2006 - 11:14

Przepraszam, ale moje pytanie wynikało z braku wiedzy o Macach. Tak naprawdę nigdy na własne oczy nie widziałem jego ani też systemu Appla. Jeśli masz winde to pozostaje ci coś co nosi nazwę SharePod. Program instaluje sie na ipodzie a raczej sie go wgrywa (po wczesniejszym rozpakowaniu) i uruchamia z iPODa w trybie "pracy jako dysk przenośny". Program potrafi zgrac na dysk komputera piosenki oraz na wgranie nowych do iPoda. Umożliwia tez odtwarzanie muzyki znajdującej sie na iPodzie, jest to o tyle dobra funkcja ze muzyki mozemy sluchac nawet na komputerach pozbawionych zainstalowanego iTunesa.

#6 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 11:16

Ale te nowe utwory są potem widziane przez iPod po odłączeniu od komputera? Bezpośrednio z menu iPoda?

#7 aleczapka

aleczapka
  • 17 postów

Napisano 11 września 2006 - 11:17

Mozesz tez uzywac wtyczki do winampa, ktore pozwoli Ci wrzucac mp3 na iPody.

#8 jagu68

jagu68
  • 26 postów

Napisano 11 września 2006 - 11:23

Co ja będę pisał - przeczytajcie sami :
http://www.sturm.net...s&Page=SharePod

#9 FIXXXER

FIXXXER
  • 44 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 września 2006 - 11:33

Słuchać muzyki na dowolnym kompie z iPoda można i bez programu SharePod, głownie chodziło mi o to, że dajmy na to wybieram się do znajomego ma fajną mp3 którą chętnie zrzuce sobie na mojego iPoda by jej posłuchać, niestety kiedy nie ma zainstalowanego iTunes, owszem zrzuce piosenkę ale i tak jej nie posłucham, wiem że iTunes to doskonała sprawa dzięki której iPod zyskał taką popularność, ale według mnie nie powinienem być zmuszany do używania danego programu aby zrzucić sobie piosenkę (płacąc za produkt niemałe pieniądze) i apple powinno zastosować alternatywę w postaci "drag&drop" bo używanie iTunes może być w pewnych sytuacjach niewygodne a nawet niemożliwe. p.s. chłopaki i dziewczyny co z tym usuwaniem piosenek z samego playera + znakiem stopu;>:) pozdrawiam

#10 lukash9

lukash9
  • 52 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 września 2006 - 13:47

Polecam YamiPod, szczegolnie jesli korzystasz dodatkowo z last.fm.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych