Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

marka "Belkin" - opinia (jakosc)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 blou

blou
  • 171 postów

Napisano 05 marca 2009 - 01:21

witam! ostatnio znalazlem sporo fajnego sprzetu firmy Belkin np. routery i huby usb, jednak nie znam tej marki - czy to pozadna firma? prosze o jakies info z gory dzieki!

#2 MR1

MR1
  • 118 postów

Napisano 05 marca 2009 - 01:45

Bardzo dobra i solidna. Narazie zachęcia to, że nie wypuszczają bubli i każdy ich produkt jest dobry jakościowo, czy to pokrowiec, czy kable, czy pad do grania :)

#3 aganor

aganor
  • 57 postów

Napisano 05 marca 2009 - 02:34

W południowo-wschodnich częściach naszego globu (Tajlandia, Singapur, Malezja) w Reseller'ach większość akcesorii do Mac-ów ma na opakowaniu właśnie nazwę BELKIN. Cuda tam takie, że jeszcze parę litrów wody upłynie zanim u nas się one zjawią.

#4 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 05 marca 2009 - 08:39

od Belkina nic ponad kable bym nie kupił. O tym że jest przereklamowany to wie każdy, i nie trzeba było wcale afery z płaceniem za pozytywne opinie :P Kicz taki sam jak wszystko inne.

#5 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 marca 2009 - 09:05

kable, etui na ipoda, ew. radio-transmiter, ale nie za dużo

#6 Gość_owca666_*

Gość_owca666_*

Napisano 05 marca 2009 - 09:32

Osobiście mogę polecić karty WiFi Belkina na PCI (tania alternatywa AirPorta, niektóre modele widziane są P&P jako AP, inne działają pod kontrolą softu third party).

#7 szczep

szczep
  • 180 postów
  • SkądKrk

Napisano 05 marca 2009 - 09:39

Jest to dobra firma jesli chodzi o kable i roznego typy akcesoria, natomiast jako sprzet sieciowy to nie byl bym juz taki pewien.

#8 janhalb

janhalb
  • 937 postów

Napisano 05 marca 2009 - 10:42

Mam huba USB Belkin na 7 portów z własnym zasilaniem. Żadnych problemów, wszystko chodzi jak trzeba.

#9 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 05 marca 2009 - 10:51

Belkin to firma z USA, natomiast gdzie produkuje się ich sprzęt to już całkiem coś innego. I tak wiadomo że wszystko dzisiaj produkuja "małe chińskie rączki". Niemniej jednak Belkin jest to sprzęt markowy (a więc raczej godny zaufania) - a nie firma-krzak.

#10 guru22

guru22
  • 205 postów
  • SkądLondon, United Kingdom, United Kingdom

Napisano 05 marca 2009 - 11:03

ja mam od nich plecak na laptopa i bluetooth pod usb nai nie narzekam

#11 brumek

brumek
  • 82 postów

Napisano 05 marca 2009 - 11:32

Belkin na pewno jest lepszy od D-linka , ale również na pewno przegrywa jakościowo z Linksysem.

#12 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 05 marca 2009 - 13:48

Belkin to firma z USA, natomiast gdzie produkuje się ich sprzęt to już całkiem coś innego. I tak wiadomo że wszystko dzisiaj produkuja "małe chińskie rączki". Niemniej jednak Belkin jest to sprzęt markowy (a więc raczej godny zaufania) - a nie firma-krzak.


Taka sama marka jak Media Tech,Manta czy Pentagram.

#13 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 marca 2009 - 14:30

Belkin na pewno jest lepszy od D-link

zdecydowanie się mylisz

#14 xmajew

xmajew
  • 70 postów

Napisano 18 czerwca 2009 - 16:51

Ja uważam Belkin'a jak dostawce artykułów do iPod'a jednego z najlepszych. POsiadam etui z którego jestem bardzo zadowolony. Również posiadają RockStar'a czyli rozgałęziacz słuchawek, który też jest zajebi...

#15 Leonard

Leonard
  • 1 193 postów

Napisano 19 czerwca 2009 - 01:36

Belkin na pewno jest lepszy od D-linka , ale również na pewno przegrywa jakościowo z Linksysem.


W przypadku bardziej skomplikowanej elektroniki słowa jakość nie powinno się używać w jednym zdaniu ze słowem belkin. Słowo belkin można używać w jednym zdaniu ze słowami netgear maxdata medion gericom.
Wszelkiego rodzaju gadżety - ok, ale elektronika, routery itp zdecydowanie odradzam.
Linksys, nawet po uproszczeniach jakie prowadził to jest sprzęt zupełnie innej klasy.
Pozdrawiam.

#16 estel

estel
  • 195 postów

Napisano 19 czerwca 2009 - 17:46

Mam router firmy Belkin. To mój pierwszy router, więc może nie ogarniam do końca jak powinien działać, ale jeżeli komputer gubi sygnał co jakiś czas, a jestem w odległości 3m od routera, to chyba coś jest nie tak. Pomijam fakt, że mojej współlokatorce, która ma Maca, net się rozłącza co 15 minut, a przy korzystaniu z innych sieci Wi-Fi tak nie ma. Zakładam, że to wina routera, dlatego tę firmę mogę z czystym sumieniem... odradzić.

#17 typowy1

typowy1
  • 148 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 19 czerwca 2009 - 18:01

Ja nie miałem z Belkinem praktycznie żadnych negatywnych przeżyć. Jeśli chodzi o pokrowce, to można im zaufać w 100%. Są na prawdę dobrej jakości i bardzo wytrzymałe.

#18 mixtr

mixtr
  • 38 postów

Napisano 19 czerwca 2009 - 18:04

Mi tam sie wydaje ze belkin jedzie glownie na tym ze stylizuje swoj sprzet tak zeby pasowal do produktow Apple i dlatego kupuja go macuserzy. Dodatkowo dzieki takiemu zabiegowi moze kojarzyc sie z Apple ktora jest uznawana za przyzwoita firme ;) Zgadzam sie z Leonardem, zreszta nawet hub usb to nie jest jakis specjalnie skomplikowany hardware, a osprzet sieciowy musi juz pracowac pod kontola jakiegos softu i tu belkin moze lezec.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych