Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pozdrawiam z Ustka hotspot :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lipca 2005 - 15:46

Witam :) Chicałem pozdrowić wszystkich forumowiczów z Ustki, gdzie surfuję sobie przyjemnie z iBooka dzięki publicznemu hotspotowi :) Nie znalazłem go w xadnym internetowym spisie hot-spotów, więc może ta informacja komuś się przyda :) Login: ustka Pass: brak Zasięg - bardzo dobry :) Pozdrawiam!

#2 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 16 lipca 2005 - 16:48

hmm, a działa wszędzie w mieście (w obrębie centrum po wschodniej stronie od torów i stoczni mam na myśli) czy są jakieś wyznaczone miejsca?

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 17 lipca 2005 - 12:00

No no bo rozważam Ustkę za tydzień odwiedzić i bardzo by się taki hotspot przydał ;)
Więc ainaval, mów gdzie :P ...

#4 xar

xar
  • 143 postów
  • SkądSłupsk

Napisano 17 lipca 2005 - 12:15

Jako ze mieszkam w Slupsku (18km od Ustki) i jestem tam dosc czesto pozwole sobie wypowiedziec, ze choc nie testowalem, to znaki o hostspocie sa na calej promenadzie przy wschodniej plazy. Ale osobiscie bym nie polecal korzystania z takiego hotspotu na promenadzie gdyz juz widzialem wyrywania sprzetu tam... Ale co kto lubi ;)

#5 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lipca 2005 - 02:16

Wróciłem ;) Wyrywania sprzętu nie widziałem, poza tym nie daję się terroryzować własnemu strachowi. Po to mam laptopa, żeby z niego korzystać :) Wystarczy nie robić głupot w stylu obnoszenia się z nim w nieciekawych okolicach. Na promenadzie pełnej ludzi czułem się bezpiecznie :) A gdzie hotspot dokładnie jest - jak już wspomiano - w okolicach owej promenady przy plaży i widziałem też znak obok kapitanatu portu. W sumie niedaleko.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych