Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Audio] MPC na Mac'a.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 16 lipca 2005 - 10:51

Czy iTunes odtwarza format mpc, mi nierozpoznaje, czy jest jakies nazedzie, ktore powinienem doinstalowac. Sciagnolem z tad decoder ale niewiem co z nim zrobic.

[ Dodano: 17-07-2005, 17:59 ]
Juz wiem co zrobic z tym dekoderem, ale to wciaz nierozwiazuje mojego problemu. Niechce zamieniac wszystkich moich mpc'to na wav. a dotego wlasnie sluzy to narzedzie, chce moc spokojnie odtwarzac mpc jakims programem najlepjej iTunes'em. Uruchomilem ostatnio moj stary dysk z PC ktory od roku lezal spokojnie w szafie i nanim mialem 10G mpc'tow z czasow ciaglego siedzenia na slsk'u. Teraz przezucilem to wszystko na maca ale niemoge odtworzyc :(
Co zrobic ? Niebede sie bawil w dekompresje, kompresje i inne presje, bo uwazam ze mpc to najlepszy format w jakim moze byc zapisana muzyka. Ehh dlaczego niema Foobara na Maca :(
Prosze pomozcie !

#2 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 18 lipca 2005 - 22:00

Piszę jeszcze raz bo góra zmieniła nam serwer 8) .
Spróbuj tego programu.
http://www.caddr.com...st-20050201.zip
Jakby coś nie ziałało to tu masz wszystkie wersje tego playerka:
http://www.caddr.com/xist/
Powodzenia!

#3 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2005 - 10:44

a ja już myślałem że mowa o mpc 2000 firmy akai, takim sekwencerze oraz jego odpowiedniku softowym ktory istnieje tylko w wersji makowej :) http://homepage.mac....orks/RS16X.html

#4 iBodo

iBodo
  • 265 postów
  • SkądW-wa

Napisano 08 sierpnia 2005 - 23:55

Wielkie dzięki działa. Niejest to nie mój ukochany Foobar ale jakość dzięku jest naprawde super, jak to mpc. Szkoda tylko, że to taki skromniusi program.

[ Dodano: 09-08-2005, 01:43 ]
Pośpieszyłem sie z tym szczęściem, już myślałem, że wszystko pięknie działa, przesłuchałem jedną płyte było wspaniale, rozochocony postanowiłem słuchać całą noc .... ale .... tylko i wyłącznie odpala sie ta jedna płyta. Wszystkie inne mpc'ty sie wykrzaczają w momencie dodawania do playlisty i zamykają program. Dlaczego nikt porządnie niezadba o ten format na macu ? :(

[ Dodano: 09-08-2005, 02:03 ]
Znalazłem jeszcze jednego playera ... brzydki jak słaby wielbłąd ... ale działa :D Tylko to też takie skromne urządzenie, napróżno szukać EQ :(
Jeszcze raz z uporem maniaka powtórze ... Foobar 2000 jest najleprzym istniejącym odtwarzaczem i ja chce go mieć na macu, chyba tylko dlaniego zainstaluje Virtual PC :twisted:
A oto link do strony z której można pobrać paskudztwo nazwane COG COG DOWNLOAD

[ Dodano: 09-08-2005, 02:42 ]
Dla bardzo zainteresowanych link do strony z której wynika, że trwają prace nad stworzeniem programu o nazwie Euphonos, który ma być odpowiednikiem Foobara na platformie Mac OS, a sądząc po rozmachu programisty może nawet przegonić pierwowzór. Oby wszystko sie udało i cały ten koszmar z niekompatybilnością iTunes'a w stosunku do niektórych farmatów sie skończył.

#5 Mac_Abra

Mac_Abra
  • 674 postów
  • Skądsskątowni

Napisano 08 września 2005 - 10:48

Daj znać jak postępy, skoro to śledzisz na bieżaco! ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych