Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iMafia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#1 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 24 stycznia 2009 - 23:27

Co prawda iMob bije popularnoscia pozostale gry gangsterskie, ale mi do gustu przypadla iMafia. Roznice w stosunku do iMob? Dodanie kolegi nie powoduje zwiekszenia gangu (brak wiec przepakowanych ludzi z 200 znajomymi), brak jakichkolwiek bugow z czasem czy bankiem, niemozliwe jest oszukiwanie. Gra dopiero raczkuje, wiec zaczynajac dzis mam juz konkretny level. Ktos gra? Wymieni sie spostrzezeniami?

#2 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:25

Ja grałem w iMob do czasu, gdy... Aplikacja przy uruchamianiu zaczęła wywalać do SB. Od rana gram w iMafię i muszę przyznać, że jest ciekawsza ;) Jak ktoś zarzuci nickiem, to chętnie dodam do znajomych :)

#3 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:33

Możecie się spodziewać recenzji, na dniach ;)

#4 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 stycznia 2009 - 11:58

moj nick Bekas

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 12:04

moj nick Bekas


Dodano, na życzenie ;)

#6 Maggot83

Maggot83
  • 3 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 13:15

Mozecie mi powiedziec skad ja pobrac ?

#7 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 25 stycznia 2009 - 13:23

Możecie się spodziewać recenzji, na dniach ;)

http://www.myapple.p...rent-imoba.html

#8 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 stycznia 2009 - 13:25

po chwilowej grze w iMafie uznalem, ze iMob jest w jakis "magiczny sposob :fajniejszy":) aczkolwiek jezeli ktos gra w iMoba to to jest moj numer: milo by bylo gdyby ktos mnie zaprosil: 133257106 :)

#9 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 13:29

Mozecie mi powiedziec skad ja pobrac ?


AppStore

#10 Maggot83

Maggot83
  • 3 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 14:09

dzieki,nie zauwazylem;]

#11 Mariomen

Mariomen
  • 16 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 14:33

A po wejściu w grze do baru. Kiedy będę mógł rabować inne sklepy ? Od dłuższego czasu mogę " Local Shop Extortion " I chce coś innego , lepszego.

#12 PaulSoiree

PaulSoiree
  • 12 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 14:40

Minus w porównaniu do iMob to długie ładowanie. iMob działa ogólnie szybciej Jakby ktoś chciał dodać to nick: helloPaul ;)

#13 Mariomen

Mariomen
  • 16 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 14:47

Dodałem. Dodaj mnie jesli chcesz - Mariomen

#14 PaulSoiree

PaulSoiree
  • 12 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 15:14

Kolejny minus to (chyba bo moze tego nie odkrylem) brak mozliwosci porozumiewania się wewnątrz gry, tak jak to w iMob poprzez komentarze jest.

#15 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 15:46

A właściwie ktoś doszedł do tego, co daje dodawanie znajomych? ;)

#16 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 15:47

A właściwie ktoś doszedł do tego, co daje dodawanie znajomych? ;)


Jest napisane w pomocy.. Nic nie daje :)

#17 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 15:53

Jest napisane w pomocy.. Nic nie daje :)


Heh, nie czytałem pomocy :D No to już nikogo nie dodaje :P

#18 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:16

Heh, nie czytałem pomocy :D No to już nikogo nie dodaje :P


W sumie to daje tyle ze w Caffe mozna z nimi pogadac ;)

#19 PaulSoiree

PaulSoiree
  • 12 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:29

Też macie tak, że nie możecie nikogo zaatakować? Od 2Lvl nagle wszyscy są w szpitalu :| WSZYSCY :| W dodatku powinni wymienić serwery na jakieś szybsze (bo wątpie zeby to było moje łącze) bo co chwile mam reconnecta

#20 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:35

Też macie tak, że nie możecie nikogo zaatakować? Od 2Lvl nagle wszyscy są w szpitalu :| WSZYSCY :| W dodatku powinni wymienić serwery na jakieś szybsze (bo wątpie zeby to było moje łącze) bo co chwile mam reconnecta


Zdarzają się wyjątki, że nie są w szpitalu... ;) Dzieje się to raz na 15 prób.

Rekonekta też mam...

#21 denoder

denoder
  • 20 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:36

czy ktoś już rozkminił za co dostaje się honor point u Godfather bo fajne rzeczy można kopic za nie np 2 członków mafi za 15 pintów ;p PS mój nick : Deno

#22 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:38

czy ktoś już rozkminił za co dostaje się honor point u Godfather bo fajne rzeczy można kopic za nie np 2 członków mafi za 15 pintów ;p

PS mój nick : Deno


To tez jest w helpie ;)

Sie dostaje za wykonane zadania przez niego zlecone. Na razie to nie dziala, autor gry czeka na akceptacje tego mechanizmu przez Apple.

#23 Andrzej Puczyk

Andrzej Puczyk

  • 2 857 postów
  • SkądLublin, Poland

Napisano 25 stycznia 2009 - 16:42

Widocznie programiści nie przewidzieli tak dużego zainteresowania grą ;) Jak nie oszukujący gracze, to niestabilne serwery. Niestety, ale na razie pozostaje nam czekać na modyfikacje iMafii, albo na coś nowego.

#24 TimmY

TimmY
  • 621 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 18:43

Juz drugi dzien gry mi mija, koncowka 11 levelu. Powiem szczerze, ze troche zle rozplanowalem rozwoj postaci. Teraz tu na 11 dostaje ostre beckie od wiekszosci, bo wiekszosc jest na bardzo podobnym poziomie. Powinienem byl dluzej siedziec na niskich levelach i zainwestowac bardziej w nieruchomosci. Najwiekszym problemem sa teraz wlasnie, bo przewaga nad ludzmi z tego samego levelu polega na tym kto ma mocniejszy karabin/dodatkowe gangstera. I wiekszosc jak ja ma wlasnie 3 gangusów, shotguna i dwa karabiny. I jeden samochod. Wiec naprawde od szczescia zalezy kto wygra walke. Chociaz moje ratio walk wyglada dobrze - okolo 70 do okolo 30. Niestety zauwazylem dosc spore problemy z polaczeniem od dzisiejszego dnia. Sami tworcy napisali, ze wczoraj wieczorem ilosc osob grajacych przekroczyla ich najsmielsze oczekiwania i musieli zrekonfigurowac serwer. Pomoglo na jakis czas, teraz niestety znow problemy. I mala podpowiedz jak wygrywac walki. Przede wszystkim zawsze przed atakiem sprawdzcie szczegoly o czlowieku i jego inwentarz. Jesli przerasta Was liczbowo - nawet nie probojcie. Natomiast z racji tego, ze teoretycznie walka ograniczona jest tylko do osob z Twojego levelu... Przejrzyjcie sobie NEWS kto Was kiedys atakowal. Sposrod tych osob z ktorymi kiedys walczyliscie ktos napewno jest jeszcze level nizej.. Latwy cel :)

#25 PaulSoiree

PaulSoiree
  • 12 postów

Napisano 25 stycznia 2009 - 19:34

Tak się zastanawiam... oczywiście to tylko myśli, więc traktujcie te rozważania czysto hipotetycznie ;) Ale... jak trudno jest zrobić taką grę? Mam na myśli sam silnik. Bo naprawde bardzo, bardzo nie podoba mi się grafika iMafii i chętnie bym ją przerobił, ale wątpie żeby twórcy gry chcieli nową grafike zaimplementować. Dlatego zastanawiam się jak trudno tworzy się gry na iPhone'a. Bo jeżeli potrzeba do tego dajmy na to jednego programiste i jednego grafika to... mogłoby być ciekawie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych