Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod touch nie odpowiada, pomocy !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 oOleLa

oOleLa
  • 8 postów
  • SkądLublin

Napisano 21 stycznia 2009 - 22:24

Mam wielką prośbę, a mianowicie czy da się coś zrobić z moim iPodem Touch, jeśli on w ogóle nie chce się włączyć ? Stało się tak przy próbie downgradowania, kiedy program nie chciał dalej ruszyć, po jakiś 20 min nic sie nie wyswietlało na ipodzie wiec go odłączyłam... teraz nie moge wprowadzic go w stan DFU ani nic... mogę coś z tym zrobić? zostaje jakies inne wyjście?

#2 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 22 stycznia 2009 - 16:44

1.To spróbuj go wyłączyć i podłączyć do itunes 2.Spróbuj zrobić reboot nie wiem jak się robi 3.Spróbować jeszcze raz wprowadzić go w tryb DFU i czy na pewno trzymałaś power + home przez równe 10 sec.

#3 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 22 stycznia 2009 - 17:49

Już nie raz odpinałem iPoda od USB w środku restore... Co byś nie zrobił z softem, to DFU jest skuteczne w 100%

#4 oOleLa

oOleLa
  • 8 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 stycznia 2009 - 18:29

zeby wprowadzić ipoda w ten tryb DFU to musze przytrzymać przycisk Home i Włącz na jakies 13 sec. a mi jakos to nie wychodzi :/

#5 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 22 stycznia 2009 - 18:43

jakieś 13? ma być home+power przez dokładnie 10 sek, po czym puszczasz power trzymając home przez kolejne 10 sec

#6 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 22 stycznia 2009 - 18:44

Wcale nie :P Musisz trzymać POWER + HOME przez 10s (z zegarkiem w ręku), a potem puszczasz POWER i TRZYMASZ HOME przez kolejne 10-15s (aż iTunes wykryje iPoda). -EDIT- @Tojot mnie uprzedził... :)

#7 oOleLa

oOleLa
  • 8 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 stycznia 2009 - 21:21

dzięki wam bardzo :* bardzo mi pomogliscie i wszystko działa tak jak powinno :D jeszcze raz dziękuję :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych