Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[ipod] Słuchawki + ipod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 12:46

moje sluchawki w ipodzie od samego poczatku nie dzialaly prawidlowo, preszukujac rozne inne fora i serwisy macowe doczytalem ze nie tylko ja mam taki problem ze sluchawkami. u mnie nie da sie sluchac muzy na maxa bo lewa sluchawka zaczyna "pukac", prawdopodobnie odklelila sie folia na mebranie(chyba ;) ). Z wiązku z tym chce sobie kupic jakies nowe. Najlepiej zeby byly biale i maly jacka bez takiego "kolanka" jak to zazwyczaj ;) jakich sluchawek wy uzywacie i jakie polecacie. jesli spotkaliscie sie z jakimis fajnymi modelami niedstepnymi w polsce tylko np w usa czy ger to tez sie pochwalcie wrazeniami :] moze sobie sprowadze czy cus...

#2 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 12:51

Póki co mam jeszcze białaski (już szaraki raczej ;) i działają OK. Mimo przydeptania. Ale widzę, że nadchodzi ich kres. Myślę o jakichś dousznych, pewnie Sennheiser'ach jakichś... W MM mają spory wybór modeli, ceny od 50 do... 250(?) za douszne... Niestety kabel czarny i pewnie z kolankiem...

#3 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 12:57

Biały kabel to tylko minus - brudzi się - kusi złodzieja

#4 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 17:40

brudzi się


zawsze mozna wyczyscic ;) np. CIFem ;)


kusi złodzieja


Ci mnie akurat nie interesuja ;) mam ręce i dobra gatke wiec sie ich nie boje ;) heh


a moze jakies modele??

#5 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 22:27

Póki co mam jeszcze białaski (już szaraki raczej


code napisał/a:
brudzi się


zawsze mozna wyczyscic Wink np. CIFem Wink


Moze jestem ignorantem w temacie "czystosc w kuchni " ,ale jak widac sa tacy ktorzy takze utracili biel swego sprzetu

#6 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 22:31

Wg. mojej teorii to słuchawki (a raczej sam kabelek) szarzeją od noszenia ich np. w torbie/plecaku. Wtedy, kiedy o coś ocierają. Powiem Wam, że póki nie zacząłem pożyczać iPoda dziewczynie, to długo zachowywały jako-taką biel. Teraz wyraźnie poszarzały i myślę, że to skutek chowania ich do torebki. A w damskiej torebce jak wiadomo miejsca mało, rzeczy dużo :mrgreen: Tak czy siak, zwłaszcza po tym co przeczytałem o zabójstwie za iPoda... bye-bye białe neodymki, witajcie sennheiserki (jak tylko neodymki padną...). A dziewczynie i tak kupię sennheiser'y, żeby już miała swoje, osobne :mrgreen:

#7 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 lipca 2005 - 22:46

http://ipod.blox.pl/...,13.html?321552
a takie sonki?
http://allegro.pl/sh...p?item=56473573
chyba wygodne
i jakość pewnie lepsza niż standardowych

#8 ainaval

ainaval
  • 272 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 lipca 2005 - 22:48

Myślałem o nich, ale te zauszne zakładki... nie wiem czy to będzie wygodne, np. podczas leżenia na boku :wink:

#9 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 04 lipca 2005 - 09:27

ten model:
http://store.apple.c...1.0.1.1.0.1.0.3
tylko ze kosztuja $159 :( z wygladu sa fajne bo te pałaki maja aluminiume :) tylko ciekawe jak z wygoda noszenia...

#10 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 lipca 2005 - 19:42

myapple, nie dawaj linków do storny apple bo to nie ma sensu, strona wygasła.

#11 ernest

ernest
  • 9 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 lipca 2005 - 10:34

Eeeeeeeee teraz białe słuchawki, BARDZO podobne do iPodowych mają WSZYSTKIE Creativy MuVo... Konkurencja robi co się da, by klient był zadowolony:)

#12 janek

janek
  • 236 postów
  • SkądŁódź

Napisano 26 lipca 2005 - 11:32

Tak czy siak, zwłaszcza po tym co przeczytałem o zabójstwie za iPoda... bye-bye białe neodymki, witajcie sennheiserki (jak tylko neodymki padną...).
A dziewczynie i tak kupię sennheiser'y, żeby już miała swoje, osobne :mrgreen:


próbowałem różnych marek, w różnych przedziałach cenowych (często używam słuchawek i często je psuje). Pod każdym względem firma wymieniona przez ainavala jest najlepsza dla moich uszu. Polecam wypróbować

#13 piciu

piciu
  • 1 postów

Napisano 28 lipca 2005 - 19:25

uzywalem sluchawek dostarczonych z ipodem, jedna ze sluchawek zaczela ciszej grac, kupilem nowe, pare tygodni i to samo, obecnie uzywam apple earbuds i jestem z nich bardzo zadowolony

#14 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 28 lipca 2005 - 19:59

uzywalem sluchawek dostarczonych z ipodem, jedna ze sluchawek zaczela ciszej grac, kupilem nowe, pare tygodni i to samo, obecnie uzywam apple earbuds i jestem z nich bardzo zadowolony


mam pytanie? czy sa bardziej wytrzymale niz te standardowo dostarczane? a jak z wygoda? wydaje mi sie ze to troche dziwne wpychac sobie cos do ucha :mrgreen:

#15 Conrad

Conrad
  • 376 postów

Napisano 30 lipca 2005 - 17:43

earbuds mają w zestawie gumki o różnej wielkości, więc łatwo je dopasować do uszów. Dla mnie to jedyne słuchawki, które siedzą porządnie i dają dobry dźwięk. mam chyba nietypowe uszy, bo oryginalne słuchawki za chiny nie chcą do nich pasować. Z kolei moja znajoma używa wyłącznie oryginalnych i nie chce nic innego.

#16 lonk

lonk
  • 113 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 07 stycznia 2006 - 14:52

Te Earbuds są ciekawe, ale czy nie lepiej kupić Koss Spark Plug za 85 zł na allegro[ http://www.allegro.p...p?item=80060637 ], mają dożywotnią gwarancje, więc nie ma obaw, jeśli chodzi o żywotność no i jakość pewnie też nie jest gorsza, bo to w końcu Koss ;)

#17 pank

pank
  • 1 548 postów
  • Skądwawa

Napisano 09 stycznia 2006 - 10:52

Ja kupilem Creative EP630, swietne sluchawki, dzwiek nieporownywalnie lepszy od standardowych sluchawek, w komplecie sa silikonowe nakladki w 3 rozmiarach tak ze kazdy moze dostosowac je do swoich uszu. Parametry maja takie same jak SONY MDR-EX71SL, duzo lepsze od kossow i sennheiserow, wykonanie super, na allegro mozna je kupic za 89,99 + wysylka: http://www.allegro.p...p?item=79206390




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych