Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ipod touch nie chce się włączyć !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#26 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 25 lutego 2010 - 23:33

Ja już dwa cudownie ożywiłem przez podłączenie do stacji dokującej, udaj się do jakiegoś skklepu elektronicznego, ispota, saturn itp. I wstaw na stację dokującą.

#27 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 26 lutego 2010 - 08:44

normalnie jak kapliczka wskrzeszenia w RPG :lol:

#28 rybus27

rybus27
  • 7 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 12:53

najbliższego ispota mam ~250km od siebie, a w saturnie chyba nie mamy ipodow na dockach.. kolezanka ma dock ale do iphone 1g i nie wchodzi bo za szeroki jest czy cuś, a w salonie ery stoi iphone 3g.. wiec moze tam.. tylko glupio tak wydrzec ich i wsadzic swojego ;p

#29 rybus27

rybus27
  • 7 postów

Napisano 07 marca 2010 - 19:11

ok, próbowałem wpiąć do stacji dokującej w sklepie, i nic :( - pewien koleś ze stanów zainteresował się problemem i mówi że problem tkwi w baterii - po prostu trzeba ją wymienić.. nie chcę robić tego sam, nie wiem kto by mógł wymienić mi baterie, mam jailbreak wiec Apple odpada.. może ktoś z was potrafi a jeśli nie bateria to co? ps. przepraszam za post pod postem ale nie moge edytować

#30 iMarekPL

iMarekPL
  • 2 727 postów
  • SkądZduńska Wola

Napisano 09 marca 2010 - 21:26

rybus27 Twój temat http://www.myapple.p...tml#post1180749 został usunięty ponieważ zawierał zdublowane pytanie z tego wątku.

#31 HDboy

HDboy
  • 14 postów

Napisano 29 kwietnia 2010 - 19:16

Odkopię Czy twój iPod działa? W moim, padła bateria, po tygodniu nie reagowania, włączył się, naładowałem na full, ze 5 godzin muzykę pograł, i rano znów nie reagował, był podpięty do ładowania 2 tygodnie i dalej nie działa. gwarancję mam do czerwca, ale jest problem, bo mam system jakby od felixa. Proszę o pomoc.

#32 HDboy

HDboy
  • 14 postów

Napisano 02 maja 2010 - 21:34

Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł?

#33 rybus27

rybus27
  • 7 postów

Napisano 08 maja 2010 - 15:30

Wymieniłem baterię na nową kupioną na allegro za 40zł, iPod się ładuje, iTunes go widzi... Tyle że teraz digitizer nie działa :/ nie wiem czy cały czy tylko dolna część, ale nie da się odblokować. Znajomy mówił że ładowarka może uszkodzić mikroprocesor w digitizerze i po ptakach.. :( Jakieś pomysły?

#34 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 maja 2010 - 12:20

A może podczas wymiany baterii uszkodziłeś/wypiąłeś kabelek z digitizera??? ja tam nie wiem bo się nie znam ale.... sprawdź jak potrafisz :)

#35 rybus27

rybus27
  • 7 postów

Napisano 09 maja 2010 - 18:50

Nie działa dolna część ekranu, górna jest w porządku. Problem w tym, że to znajomy elektryk (jest dobry w tym co robi, a nie pierwszy lepszy) wymieniał baterię i prawdopodobnie uszkodził kabelek. Możliwe jest, że kabelek jest niedopięty i dlatego część ekranu nie reaguje czy może już nieodwracalnie uszkodzony i mam się rozglądać za nowym digitizerem?

#36 michalcieszyn

michalcieszyn
  • 1 postów

Napisano 14 lipca 2010 - 07:54

IPOD TOUCH 1g 16gb witam moj ipod wyladowal sie (do konca). Po naladowaniu pisze zeby podlaczyc do itunes ale ja mam haslo i nie moze sie podlaczyc bez niego. hasla nie moge wpisac bo na kranie caly czasc pisze zeby podlaczyc do itunes... pomocy

#37 yoaska96

yoaska96
  • 2 postów

Napisano 25 lipca 2010 - 18:29

ja tez bardzo prosze o pomoc mam taki sam problem i nie wiem co mam zrobic :( czytalam ze trzeba wlaczyc restore w trybie DFU tylko jestem troche nie zorientowana w tych sprawach i nie wiem jak to sie robi ... prosze o pomoc .. :)

#38 jacaino

jacaino
  • 1 postów

Napisano 29 grudnia 2010 - 20:41

No więc mam taki problem chciałem podłączyć ipoda touch 2G 4.1 do ładowarki sieciowej po podłączeniu (po ok 30 sec) ipod zgasł i na nic nie reaguje próbowałem juz i trybu DFU i restartu ale na nic nie reaguje po podłączeniu do komputera itunes nie wykrywa, a Ipod grzeje się w szybkim tempie boje się stosować do rad kolegów z forum mówiących ze pomaga kilka godzin na ładowarce bo nie chce spalić czegoś Proszę o radę

#39 adi139

adi139
  • 34 postów

Napisano 29 grudnia 2010 - 23:39

Mój też się grzeje i nic mu nie jest, połóż na jakiejś porcelanie czy czymś, co ciepło odprowadza i ładuj.

#40 skwir

skwir
  • 9 postów

Napisano 12 kwietnia 2011 - 10:55

Witam, teraz ja piszę z podobnym problemem. Pewnego dnia, jakoś 3 dni temu wyciągnęłam ipoda, jak włączyłam pojawił się biały ekran i ipod (touch 1g) przstał reagować na cokolwiek. Nie chciał się wyłączyć, nic. Zastosowałam home+power, wyłączył się i już nie chce się włączyć, a bardziej chyba wyświetlać, bo iTunes go wyświetla, zrobiłam restore, ale to też nic nie dało, próbuję go wprowadzić w DFU, ale nic się nie wyświetla, wprowadziłam go też w pracę w trybie awaryjnym, iTunes go czuł, zrobił restora ponownie ale nadal nic. Ma ktoś dla mnie jakąś radę?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych