Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Polonizator


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Laupheer

Laupheer
  • 1034 posts
  • SkądWrocław, PL

Posted 23 November 2008 - 21:48

Witam! Mam problem z aktualizacjami w szkolnych iMakach Core2Duo (te starsze, białe). Jest na nich Tiger, chyba 10.4.9, albo .8, z polonizatorem (w każdym razie spolszczone są). Nie można ich aktualizować, a nie mamy płyty z polonizatorem. Gdzie mogę znaleźć skrypt odblokowujący aktualizacje? Czy można to zrobić po prostu z Terminala? Przeinstalowanie systemu raczej nie wchodzi w grę, więc szukam innego rozwiązania.

#2 DanielF

DanielF
  • 5764 posts
  • SkądSiedlce

Posted 23 November 2008 - 22:44

Drobiazgi pomocne w życiu z Mac OS X

Odbezpiecz/Zabezpiecz
Skrypty programu Terminal, które odblokowują lub blokują mechanizm Uaktualnień oprogramowania w Mac OS X z zainstalowanym Polonizatorem.

Najlepiej skontaktuj się z jakimś sprzedawcą apple w pobliżu może mają jeszcze polnizator 10.4.10

#3 rafalz

rafalz
  • 343 posts

Posted 23 November 2008 - 22:46

Użyj skryptów odbezpiecz i zabezpiecz z czarnej płyty. Będziesz mieć z paroma programami kłopot po aktualizacji (Hektor, iTunes etc)... pozdr.

#4 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2630 posts
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Posted 24 November 2008 - 21:02

Tu [url=http://web.mac.com/heidi17/Heidikowa_witryna/My%C5%9Bli_potargane/My%C5%9Bli_potargane.html]Myśli potargane[/url] masz skrypt odblokowujacy.W momencie jak cos nowego wychodzi odblokowujesz skryptem system,robisz SU i potem spowrotem blokujesz.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users