Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kilka nurtujących mnie pytań na temat MacPro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 listopada 2008 - 12:31

Witam. Posiadam MacPro 2 x 2 DC Xenon z 4GB ramu 7300GT (OS TIGER Server) i mam kilka pytań co każdego dnia mnie irytują jak pracuje na tym maczku: 1) Najbardziej irytujące jak pracuję w GarageBand czy AudiaCity (orz gry) jak ustawić by dźwięk był puszczany i z tyłu kompa (line out) i z przodu (speakers) Do tyłu mam podpiętą wierze z przodu słuchawki i ciągłe przestawianie w preferencjach zaczyna być wkurzające. Najtańsza karta na rynku czy badziewny kodec pod PC umożliwia mi to a mój mac nie ... 2) MS Office 2004 ze słownikiem PL - pomimo zaznaczenia defaulowego języka PL (sprawdzanie) i zapisaniu zmian w normal.doc ciągle nie jest możliwe sprawdzanie pisowni w trakcie pisania. Ciągle muszę zaznaczać cały tekst i ręcznie ustawić by sprawdził. Jednak jak zacznę po sprawdzeniu pisać dalej to ponownie przestaje sprawdzać. 3) pomimo 4 rdzeni i sporej ilości pamięci jak odpalę średnio starą grę w 3D oraz odpalę cokolwiek Word, firefox praca jest bardzo utrudniona. System dosłownie ślimaczy. Reakcja między naciśnięciem klawisza a wyświetleniem na ekranie czasem dochodzi do sekundy. System jest nowy co dopiero instalowany jak i programy. Może ktoś ma pomysły jak uporać się z tymi problemami. Pozdrawiam

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 listopada 2008 - 13:17

jaką grę?

#3 Garibaldi

Garibaldi
  • 124 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 listopada 2008 - 13:23

np Word of Warcraft

#4 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 listopada 2008 - 13:28

acha, w sensie, że gra jest na Mac, teraz to już jest dziwne:/ Niestety nie wiem jak jest z wersjami serwerowymi systemów, a to może być powodem problemu, dlatego się już nie udzielam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych