Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

iWeb problem ze starym projektem


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Hans

Hans
  • 277 posts
  • SkądGdańsk

Posted 04 November 2008 - 09:34

Witam kolegów, Mam mały kłopot! Używam program iWeb do tworzenia strony internetowej i parę dni temu padł mi dysk. Część danych odzyskałem ale musiałem postawić nowy system. I tu mam problem chciałem wrócić do poprzedniego projektu lecz nie wiem jak to zrobić? IWeb startuje zawsze z nowym projektem nie widząc starego. Czy jest szansa by pracować dalej nad starym projektem czy muszę zacząć wszystko od nowa?

#2 virgin71

virgin71



  • 12562 posts
  • SkądWrocław

Posted 04 November 2008 - 10:33

a masz plik starego projektu?

#3 Hans

Hans
  • 277 posts
  • SkądGdańsk

Posted 04 November 2008 - 14:25

Tak odzyskałem katalog w którym zapisałem cały projekt.

#4 dada

dada
  • 57 posts

Posted 11 February 2009 - 17:29

Witajcie, czy udało się odzyskać dane? mam podobny problem.

#5 wasil16

wasil16
  • 541 posts
  • SkądMielno

Posted 03 March 2009 - 14:02

Witam,
Ja również mam taki problem. Mam cały katalog wraz ze wszystkimi plikami z elementami strony www,ale przy uruchomieniu iWeb zawsze muszę otworzyć nowy projekt. W jaki sposób zaimportować ten stary projekt?

I drugi problem. Posiadam stronke mielnopokoje.pl Pod safari galeria ze zdjęciami działa,a niestety pod Firefoxem już nie.Co może być tego przyczyną?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

#6 Andrzej

Andrzej
  • 1975 posts
  • SkądWarszawa

Posted 03 March 2009 - 20:13

http://www.myapple.p...ry-projekt.html

A co do stronki, to działa mi nawet na teoretycznie "not supported" przeglądarce. Może w FF masz włączonego jakiegoś adblocka, albo blokowanie wyskakujących okien? BTW szczerze mówiąc mało czytelny font i zabójcza kolorystyka :)

Ech, kiedy ja tam bywałem w tej okolicy były prawie tylko pola i lasy. Mielno kończyło się na wesołym miasteczku, a dalej już wrony zawracały... A w kanałku pod mostkiem łowiło się na zmianę - to okonka, to flądrę :)

#7 Gregory

Gregory


  • 2740 posts
  • Skądᴧ̊

Posted 03 March 2009 - 20:20

Witam,
Ja również mam taki problem. Mam cały katalog wraz ze wszystkimi plikami z elementami strony www


Jeżeli chcesz otworzyć projekt w iWeb i kontynuować jego edycję, musisz mieć tzw. plik domeny,
znajdujący się w /Użytkownicy/TWOJE_KONTO/Biblioteki/Application Support/iWeb/Domain.
Tylko ten plik pozwala na dalszą edycję witryny. Jeżeli masz tylko wyeksportowane składniki swej
witryny (pliki HTML, obrazki itd.) to możesz je obejrzeć w Safari, ale nie będziesz mógł ich już
edytować w iWeb.

#8 wasil16

wasil16
  • 541 posts
  • SkądMielno

Posted 03 March 2009 - 20:46

No właśnie Gregory tak to u mnie wygląda,że nie posiadam tego pliku Domain o którym piszesz...i teraz pytanie,czy wszystko muszę robić od nowa czy jednak jest na to jakiś sposób? A jeśli stworze nową stronę i wrzucę ją na miejsce poprzedniej (czyli pod tym samym adresem www) to jej pozycja na liście google się zmieni czy niekoniecznie? Nie wiem kompletnie co mam teraz robić...

#9 karen657

karen657
  • 9 posts
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Posted 09 November 2011 - 01:10

Bardzo, bardzo dziękuję za tego posta!!!! Dzięki temu odzyskałam wszystkie swoje projekty :))))) Super! Dzięki jeszcze raz! :)




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users