Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget] SMSy w orange?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2006 - 10:14

czy jest jakis widget pozwalajacy wysylac smsy z konta w orange? mam podan 600 smsow do wykozystania i nie chce mi sie ciagle logowac na www.orange.pl :/


Przenoszę do działu Widgety
_sys


#2 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2006 - 14:37

ja używam tego:
http://www.hakore.co...eSMS/index.html

#3 kotbehemot

kotbehemot
  • 75 postów

Napisano 07 października 2006 - 15:45

A jest jeszcze jakis inny widget do smsow w Polsce? Ten jest strasznie slaby:/

#4 mind

mind
  • 673 postów
  • SkądWysokie Maz.

Napisano 07 października 2006 - 19:10

i się często zawiesza

#5 psajcho

psajcho
  • 1 212 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 07 października 2006 - 22:44

a ja nie mam pojęcia jak mam podać swój login i hasło, żeby zalogować się na bramce orange :\

#6 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2006 - 23:08

Ten jest strasznie slaby:/

jakim sensie słaby?

#7 Filip Rychlik

Filip Rychlik

    aka felippe




  • 2 928 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2006 - 23:09

Zawsze mozesz napisac samemu taki widget :) Mam gdzies nawet skrypty w php do smsow :)

#8 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2006 - 23:46

Zawsze mozesz napisac samemu taki widget :) Mam gdzies nawet skrypty w php do smsow :)


Ja chyba napewno mam PHPowe skrypty, swoje zresztą ;) Swego czasu przepisywałem je na LUA Script, a obecnie gdy już jako-tako znam XMLHttpRequest to może i na JS bym to "portował" - w sam raz do widgeta... Zresztą już od jakiegoś czasu planuję zrobienie takiego cuda, tylko ani czasu nie mam, ani doświadczenia z tworzeniem widgetów...

#9 kotbehemot

kotbehemot
  • 75 postów

Napisano 08 października 2006 - 00:45

jakim sensie słaby?


Tragicznie slaby, wogole nie spelnia swojej funkcji. Po pierwsze wysyla pojedyncze smsy do plusa, chociaz bramka umozliwia podwojne. Z tego co widze nie da sie takze zalogowac do miastaplusa i stamtad wysylac - a stamtad sa poczworne smsy i nie ma limitu/tloku.
Ale nawet pomijajac to - to po prostu u mnie na macbooku nie dziala dobrze. Horrendalnie dlugo sie wlacza, klikniecie na kubelek powoduje odczekanie troche czasu zanim tekst zostanie zmazany (niesamowicie irytujace), nie kazde klikniecie w button powoduje wyslanie, a do tego sie wiesza.
A najgorsza wada tego widgetu jest fakt, ze bardziej oplaca sie otworzyc strone i stamtad wyslac:/ Nie o to w tym chodzi.

Zawsze mozesz napisac samemu taki widget Mam gdzies nawet skrypty w php do smsow


Nie jestem programistą. Lepiej zeby fachowcy pisali programy, bo jak beda sie do tego zabierac ludzie ktorzy sie na tym nie znaja, to wyjdą widgety takie jak ten;)

#10 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 08 października 2006 - 07:26

hakore na dodatek jest po prostu obleśny ;)

#11 macowiec

macowiec
  • 4 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 27 lutego 2007 - 11:37

Ten widget jest świetny. Oczywiście nie jest to widget tylko na sieć Orange. Ja też mam SMS-y do wykorzystania i przydałby się taki tylko na Orange. Jak na Erę sie da to na Orange pewnie też. Tylko trzeba pokombinować. Problem w tym, że nikomu się nie chce.

#12 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 lutego 2007 - 12:26

Ten widget jest świetny.


A o jakim widgecie mówisz ??
Jakiś*link albo coś.

#13 macowiec

macowiec
  • 4 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 marca 2007 - 20:55

A o jakim widgecie mówisz ??
Jakiś*link albo coś.

[url]http://www.hakore.com/HakoreSMS/index.html[/url]
O tym widgecie pisałem. Tylko, że u mnie pojawił się problem. Nie chce mi wysyłać z niego(z tego widgeta) SMS-ow. Nie wiecie może dlaczego?

#14 jedru

jedru
  • 61 postów

Napisano 09 marca 2007 - 15:53

to w koncu widget do obslugi orange'owego multiboxa istnieje czy nie?

#15 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 marca 2007 - 18:32

jak narazie nie istnieje :/

#16 michaeel

michaeel
  • 286 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 07 lipca 2007 - 16:01

a przydalo by sie cos takiego dla orange ;)

#17 n0wy

n0wy
  • 87 postów

Napisano 20 września 2007 - 18:26

Odgrzewam temat - czy ktoś słyszał już o widgetcie wysyłającym sms z konta w Orange?

#18 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2007 - 22:07

Hmm...

Dołączona grafika
Dołączona grafika

...ale jeszcze jest parę problemów... ;)

#19 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 20 września 2007 - 22:18

Ja używam tego:
http://www.apple.com...tmessaging.html
Jest OK. Nie wiem czy ściąga z konta ale jeśli nie to SMS'y ma darmowe. Jeśli nie za darmo to ściąga z konta. Tak czy siak warto.

#20 Yanek

Yanek
  • 7 postów
  • SkądPobiedziska

Napisano 12 listopada 2007 - 18:07

Ja używam tego:
[url]http://www.apple.com/downloads/dashboard/email_messaging/callwavefreetextmessaging.html[/url]
Jest OK. Nie wiem czy ściąga z konta ale jeśli nie to SMS'y ma darmowe. Jeśli nie za darmo to ściąga z konta. Tak czy siak warto.


mnie nie chce zarejestrować - informują, że usługa niedostępna w naszym kraju... :-(
w jaki sposób logowałeś się w tym programiku?

#21 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 13 listopada 2007 - 00:05

A nie lepiej zrobić sobie widget z wycinka strony, gdzie jest ssman i tam sobie konto ustawić do mboxa ?? :> Szybko, łatwo i przyjemnie...

#22 present_day

present_day
  • 975 postów

Napisano 13 listopada 2007 - 00:28

A nie lepiej zrobić sobie widget z wycinka strony, gdzie jest ssman i tam sobie konto ustawić do mboxa ?? :> Szybko, łatwo i przyjemnie...


Masz na myśli zalogowanie się do mBoxa ze strony orange i zapodanie sobie kawałka kodu jako widget ? Jeśli tak to próbowałem, może i działa, ale ten form do wysyłania jest tak duży, że widget w konsekwencji zajmuje pół dashboarda. Chyba, że nie o tym pisałeś to rozwiń swą myśl i nie zwracaj uwagi na to co ja piszę :P

#23 Rycerz

Rycerz
  • 271 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 13 listopada 2007 - 01:20

http://ssman.pl/ pisałem o utworzeniu wycinka strony z tego czegoś ;) Tam moźna się zalogować ustawić na "zawsze zalogowany" System wysylania SMSów do Orange zmienić na mBox i wpisać login i hasło do mBoxa ;)

Ksiąźkę adresową niestety trzeba zrobić swoją, bo ta systemowa nie działa, a szkoda... ;)
  • present_day lubi to

#24 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 20 listopada 2007 - 00:07

nie dziala mbox " nie udana proba logowania"

#25 Senniq

Senniq
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 lutego 2009 - 11:06

Podbiję temat :) Czy w ciągu ostatniego roku spotkał się ktoś z widgetem do wysyłania SMSów przez multibox Orange?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych