Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z AirPort


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jasnowski

jasnowski
  • 2 postów

Napisano 30 października 2008 - 23:12

Witam,
Po ostatniej aktualizacji oprogramowania AirPort nie moge uruchomic AirPortu kompletnie nie wiem co sie stalo ???\

z góry dzieki za wszstkie odpowiedz

---- Dodano 31-10-2008 o godzinie 01:13 ----
nie reaguje jak go włączam

#2 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2008 - 11:52

Sam miałem ten problem i znalazłem rozwiązanie na forum Apple: 1. zrób kopię (np. na biurku) plików "com.apple.airport.preferences.plist", "com.apple.network.identification.plist", "NetworkInterfaces.plist", "preferences.plist" z teczki /Biblioteki/Preferences/SystemConfiguration 2. usuń wyżej wymienione pliki z wyżej wymienionej lokalizacji 3. uruchom ponownie komputer w trybie Safe Boot (podczas uruchamiania trzymaj klawisz Shift dopóki nie pojawi się ekran logowania, czasem to trochę trwa) 4. wejdź w Preferencje systemowe > Sieć i skonfiguruj połączenie WiFi jak również zaakceptuj wszystkie zmiany (ewentualnie wykryte interfejsy, etc). Kliknij Zastosuj, wyjdź z ustawień i uruchom ponownie komputer, tym razem już normalnie. 5. wifi powinno już działać normalnie, ale niektóre ustawienia systemowe trzeba będzie ustawić jeszcze raz (np. automatyczną kontrolę podświetlenia ekranu w MBP, etc) 6. jeśli wszystko będzie działać poprawnie, możesz usunąć kopie plików z pkt. 1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych