Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MobileMe - edycja kalendarza przez WWW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtkow

wojtkow


  • 6 767 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 25 października 2008 - 11:04

Od jakiegoś czasu używam MobileMe z którego jestem notabene bardzo zadowolony. Synchronizacja wielu komputerów i iPhone przebiega bezproblemowo i zapewnia mi (w końcu) dostęp do wspólnego kalendarza i kontaktów, nie mówiąc już o reszcie przyjemnych dodatków. Niestety napotkałem jeden, irytujący problem. Jako że w pracy na skutek gigantycznych restrykcji w dostępie do sieci wycięto mi możliwość używania synchronizacji MobileMe to pilne zdarzenia do prywatnego kalendarza dodaję przez WWW (me.com/calendar). Niestety nie wiem jak (czy w ogóle się da) ustawić na takim zdarzeniu przypomnienie. Można bez problemu podać czas trwania, nazwę zdarzenia i wybrać kalendarz, ale opcji przypominania nie mogę znaleźć. Czy ktoś wie jak ją ustawić, czy to kolejna wkurzająca niedoróbka Apple?

#2 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 20 lutego 2009 - 15:05

Też mnie to denerwuje, nie da się dodawać wydarzeń do kalendarza z pozycji www. Bez opcji przypomnienia...

#3 sieja123

sieja123
  • 134 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 00:05

Proponuję synchronizację przez outlooka tam wszystko da sie ustawić łączenie z powiadomieniem.

#4 Qper

Qper
  • 194 postów

Napisano 28 lutego 2009 - 00:14

Szkoda, że trzeba używać innego softu do takiej prostej czynności. Powinni to dodać i to od samego początku




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych