Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] iPhone i oryginalna CD Audio


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcell_80

Marcell_80
  • 454 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2008 - 10:33

witam! Kupiłem w empiku płytę z muzyka , Jak ja mam ja wrzucić na iphone bo przez itunes jakos mi nie idzie. Trzeba to jakos konwertowac,czym?

#2 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 października 2008 - 11:28

Co to znaczy jakoś nie idzie? Ja skonwertowałem kupę płyt przez iTunes i zawsze szło... Płytę masz zabezpieczoną?

#3 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 15 października 2008 - 13:23

Na komputer możesz zrzucić obojętnie jakim programem. Musisz potem jednak dodać pliki z tej płyty do biblioteki iTunes'a, a następnie przenieść je na iPhone'a...

#4 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 15 października 2008 - 13:37

Ustaw w iTunes w opcjach: Po włożeniu CD: importuj CD. A Potem po prostu zsynchronizuj iPhone i tyle. Nie wiem co w tym trudnego i co może nie iść. Włączam iTunes, wkładam płytę, podpinam iPhone. I muzyka jest na iPhone. Bez zadnego klikania w cokolwiek, poza ikonka iTunes na poczatku ;).

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2008 - 14:04

Pamiętaj o:
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

#6 Marcell_80

Marcell_80
  • 454 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 października 2008 - 19:58

no nie idzie ...
jesli wgram plyte audio na kompa to przy synchronizacji nie jest brana pod uwge ,na iphone wchodza tylko kupione w itunes.
a jak teraz zaimportowalem plyte kupiona w sklepie to jej nie widac wogole w itunes.

---- Dodano 15-10-2008 o godzinie 21:49 ----
ogarnolem...wszystko wrzucalo mi do neznanego artysty i tam robil sie burdel ale zaczolem sciagac okladki i wszystko ladnie sie synchronizuje.
sorki za banal ale ja sie mam maka od 2-3 miechow to wole zapytac niz cos schrzanic!
pozdrawiam!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych