Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3G/2.1] Problem z częstym łączeniem się z netem przez aplikacje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jolan

jolan
  • 18 postów

Napisano 14 października 2008 - 20:23

Witam. Jestem nowym użytkownikiem iphona i mam takie małe pytanko. Nie chcę żeby mi się łączył z netem za każdym razem jak tego telefon chce, tzn widzę że się łączy jak gram w różne gry, coś tam wysyła pobiera, dlaczego? Czy da się to wyłączyć albo samemu kontrolować? I jeszcze jedno, dlaczego nie mam wyboru jak chcę się zalogować do netu? Wcześniej miałem N95 i po wejściu w przeglądarkę wyskakiwała mi lista dostępnych połączeń lub wyszukanie WiFi, tutaj tego nie widzę, po prostu łączy mi się kiedy chce, trochę to wkurzające jak się nie ma nieograniczonego netu. Z góry dzięki i pozdrawiam.

#2 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 października 2008 - 20:29

Było juz wiele wątków na ten temat. Poszukaj!

#3 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 października 2008 - 20:32

Co do pierwszego to możesz zmienić ustawienia EDGE i wyłączyć 3g przez jakiś program.. Poszukaj na forum, znajdziesz.. A co do wybierania sieci WiFi to masz możliwość wyboru po wejściu w Ustawienia a potem WiFi.. Jeżeli masz cały czas włączone wyszukiwanie sieci to po wejściu w przeglądarkę bez pytania (możesz włączyć, żeby pytał) połączy Cię z jakąś siecią..

#4 jolan

jolan
  • 18 postów

Napisano 14 października 2008 - 20:41

A jak gram w jakąś grę to czy jak będzie chciała się połączyć z netem to będzie pytać czy połączyć, czy automatycznie nawiązuje połączenie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych