Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak wrzucic teledyski na iPoda?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Medzol

Medzol
  • 12 postów

Napisano 14 października 2008 - 11:27

jak wrzucic teledyski na iPoda?robie synchronzuj i zaznaczam dodaj teledyski a nic nie ma

#2 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 14 października 2008 - 11:34

ustaw w itunes w ipodzie ze ma byc reczna synchronizacja, i rob metoda drag & drop. ofc filmiki musza byc w formacie ipoda

#3 Medzol

Medzol
  • 12 postów

Napisano 14 października 2008 - 11:41

zaznaczylem w preferencjach zeby wylaczyc automatyczna synchronizacje iPoda i jak teraz dodac teledysk?jaki format musza byc teledyski?

#4 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 14 października 2008 - 16:08

jaki format musza byc teledyski?



ty nie mowic po polski? ja mowic bardzo good i sie cieszyc!

--

skorzystaj z jakiegos konwetera. np AVI to DVD, 3GP/MP4/PSP/iPod Video Converter, FLV Converter, DVD Copy, AVI to MPEG!

#5 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 14 października 2008 - 17:44

jezeli film wg nas jest w formacie ktory bedzie odtwarzany przez ipoda, a mimo to sie nie odtwarza mozliwe, ze cos jest nie w porzadku z tym jak wpliku sa ulozone sciezki z obrazem i dzwiekiem. to akurat mozna poprawic bez rekompresji uzywajac do tego yamb>create mp4>wskazac plik>dodatkowe opcje (taka strzalka przy sciezce do pliku wynikowego)>compatibility-ipod. inaczej tylko konwersja. zdaje sie, ze itunes przy synchronizacji nie wyswietla komunikatu "plik nie moze byc skopiowany na ipoda, bo nie moze byc na nim odtwarzany". drag&drop przynajmniej daje ta informacje.

#6 Medzol

Medzol
  • 12 postów

Napisano 15 października 2008 - 14:10

przekonwetrowalem teledys na mp4 programem any video converter, i robie dodaj plik do biblioteki zaznaczam i nie wskakuje mi ten teledysk.Juz nie wiem co zrobic zeby go tam wrzucic i gdzie on bedzie na iPodzie w muzyce?

#7 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 15 października 2008 - 18:19

sprobuj innym konwerterem. no i jak video, to nie w muzyce tylko w wideo... xD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych