Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod Touch Szum w Eterze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 aallen

aallen
  • 4 postów

Napisano 13 października 2008 - 14:32

Witam Po zainstalowaniu do Toucha wersji softu 2.1 i podłaczeniu słuchawek słysze w tle szum taki jak sie słyszy po podłaczeniu słuchawek do komputera z niesprawna karta muzyczna lub kiepską. Przed zainstalowaniem tego oprogramowania wszystko było cichutko zadnego nawet najdelikatniejszego szumu. Sprawa jest o tyle zawiła że jak Podłaczam moje Westony UM2 do Classica 80 wszystko jest ok cisza i muzyka (słuchawki nie wykazuja zadnej niesprawnosci) podobnie jest na touchu graja tak jak trzeba ale w tle jest taki wyraźnie przeszkadzajacy szum. Podlaczyłem dla porownania słuchaki Shure e4c i jest na obu odtwarzaczach "cisza" Czyżby soft 2.1 ingerował w jakies ustawieia muzyczne które akurat na Westonach są tak wyłapywane ?? Proszę o Pomoc

#2 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 13 października 2008 - 15:27

nie wiem, nie wiem. przeczysc moze jacka od sluchawek jakims spirytusem, czy czyms?

#3 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 października 2008 - 16:48

zawsze możesz powrócić do niższego softu, ale prawdopodobnie jest tak jak piszesz:

Czyżby soft 2.1 ingerował w jakies ustawieia muzyczne które akurat na Westonach są tak wyłapywane ?


u mnie na sofcie 2.1 zarówno słuchawki standardowe od Apple i Senki CX300 nie wychwytują żadnych szumów.

#4 aallen

aallen
  • 4 postów

Napisano 13 października 2008 - 17:33

kolego a mógłbys pomóc jak wrócić do 1.1.5 ?

#5 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 13 października 2008 - 17:35

lol... watpie ze akurat apple tak zrobilo, ze westony nie sa wliczane do kompatybilnych sluchawek do ipoda... ja nie wiem... moze pojdz do jakiegos zegarmistrza, czy cos i sie zapytaj dlaczego to wlasnie tak sie dzieje, moze cos na to poradzi... ;) -- 100post :D

#6 aallen

aallen
  • 4 postów

Napisano 13 października 2008 - 17:48

masz racje Aplle nic takiego nie zrobilo ale nowy soft to takze próba poprawienia wydajności tak bym to ujął iPoda czyli nie wiem próba wykorzystania do tego co jest w środku przy pomocy nowego softu co akurat powoduje ze w jakiś zakresach dzwięków akurat westony przez swoją specyfikacje wyłapują to drażliwe brzmienie. Jak juz wspomnielem na innych odtwarzaczach jest zupełna "cisza" Powracając. Jak spowrotem zrobić żeby była stara wersja ?

#7 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 13 października 2008 - 18:22

robisz odtworzenie softu w itunes: podlaczasz ipoda, wchodzisz w niego, wciskasz odtworz z wcisnietym shiftem jak masz win a jak masz maka to alt i wybierasz soft. przerzuc sie najlepiej na 2.0.2 [sciagnij skads...]

#8 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 października 2008 - 10:51

kolego a mógłbys pomóc jak wrócić do 1.1.5 ?

2.1 to 1.1.5 or 4 - Mac Forums

2 link z google, jest opisana jakaś metoda, nie sprawdzałem jej, dodam, że nigdy nie robiłem downgrade z 2.x do 1.x.x ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych