Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 2G] problemy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 silvanouk

silvanouk
  • 2 postów

Napisano 12 października 2008 - 23:40

Witam wszystkich, Prosze o pomoc w rozwiazaniu nastepujacego problemu. Probowalem uaktualnic fw z 2.0.2 do 2.1 w itunes ale ciagle wyskakiwal mi blad 1602 wiec chcialem przechytrzyc itunsa (ale wyszlo odwrotnie) wiec zrobilem restore oryginalnego FW 2.1. a pozniej QuickPWn ale caly czas zatrzymuje mi sie na ekranie w ktorym wyswietla komunikat #czekaj iphone zostanie uruchomiony w trybie recowery# i za diabla nie chce ruszyc dalej. Poczytalem wiec po paru forach i tam miedzy innymi pisza zeby sprobowac Custom FW - probowalem ale itunes przy trubie restore zatrzymuje sie na oknie z komunikatem #cos o przygotowywaniu iphone # i tez nic nie dzieje sie przez 30 min. Nie mam takiego problemu gdy laduje sie oryginalny 2.1 ze strony apple ale wtedy mam nie aktywowany telefon choc rozblokowany jesli chodzi o simloka. Probowalem juz roznych sposobow: odnistalowywalem itunsa, zmienialem porty ale dalej to samo. Jezeli ktos orietuje sie co moze byc powodem tegoz stanu prosze o sugestie Z gory dziekuje Sylwek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych