Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] WiFi działa bardzo wolno


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 rade76es

rade76es
  • 46 posts
  • SkądBarcelona

Posted 12 October 2008 - 23:08

Mam wrażenie, ze nie jestem osamotniony w tym problemie, natomiast niestety nigdzie nie znalazłem działającej w moim przypadku porady, może ktoś tutaj? W moim iPhone bardzo wolno działa WiFi, przez 3G wszystko śmiga, natomiast gdy podłączę się przez WiFi, tragedia. Niby chodzi, ale prędkość wolniejsza niż GPRS, przynajmniej takie jest wrażenie, strony otwierają się strasznie długo, Apple Store też działa jak po gruzie. Sprawdzałem w 2 różnych lokalizacjach, na różnych routerach, wszędzie to samo. Będę wdzięczny za każdą radę, może coś zadziała :) Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję! Radek

#2 e-marketing

e-marketing
  • 580 posts
  • SkądCzęstochowa

Posted 12 October 2008 - 23:12

czy inne urządzenia ( nie iphone ) na tych ruterach działają poprawnie ??

#3 rade76es

rade76es
  • 46 posts
  • SkądBarcelona

Posted 14 October 2008 - 15:41

Tak, z niczym innym nie ma najmnijeszego problemu... Trochę pomogła zmiana ustawień opisana w linku Ezzy Enough niestety oba routery nie mają mozliwości zmiany na B, więc w jednej lokalizacji prędkość po zmianach wzrosła z jakiś niecałych 100, do 250 kilobitow, zawsze to lpeiej, niestety drugi router nie ma takich "zaawansowanych" mozliwosci konfiguracji, wiec pozostaje chyba tylko wymiana sprzetu, albo czekanie na jakis update od Apple.




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users