Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[3G - 2.1] Zmieniłem motyw, i itunes nie chce mi wykryć telefonu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Odias

Odias
  • 1 postów

Napisano 12 października 2008 - 22:10

A więc ściągnąłem z Cydii programik, nie pamiętam niestety nazwy, do zmiany motywów. Ściągnąłem duużo wcześniej 2 motywy. Jeden ustawiłem, ładuje się, działa ok. Wybrałem drugi, ładuje się, dosłownie 15 sekund sie pobawiłem, pach, srebrne jabłuszko wyszkoczyła. Ładował sie troche dłużej niż zwykle. W końcu wyskczyło żeby podłączyc iphone'a do itunes'a (tak jak przy pierwszym włączniu). No to ja podłączam i wyskakuje ( w itunsie ): " Iphone "iphone(user)" nie mógł, być aktywowany, gdyż dane aktywacji są nieprawidłowe. Spróbuj ponownie później." Nie wiem co robić, prosze o pomoc, jestem troche żółto dziobem w sprawach iphone'a. P.S Najlepsze jest to, że widać że wi-fi chodzi i ikona bateri, którą zmieniłem w programiku, dalej pokazuje cyferki a nie obrazek, tak więc wygląda jakby trzeba było tylko ten ekran obejść :(

#2 mls

mls

  • 1 313 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 października 2008 - 22:33

Przed instalacją WinterBoard (jak i każdej innej aplikacji) zaleca się przeczytać opis umieszczony w Cydii. A w przypadku wspomnianego programu wyraźnie jest tam mowa o restarcie telefonu w ciągu ok. minuty od instalacji, z nieokreślonych przyczyn. Gorsza sprawa, jeśli w tym samym momencie w którym nastąpił restart telefonu wykonywane były w systemie inne operacje na "ważnych" plikach... Wówczas coś mogło pójść nie tak (tak jak w moim przypadku swego czasu utracone zostały wszystkie ustawienia SpringBoard'a co zaowocowało całkowitym bałaganem w ikonach i brakiem innych ustawień).

Niemniej jednak nie można ustalić więcej konkretów, jeśli...

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.


---- Dodano 13-10-2008 o godzinie 09:44 ----
Wątek otwarty, zapraszam do dyskusji.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych