Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Aktywacja itd ? [Era]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 gh_

gh_
  • 107 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 10 października 2008 - 00:56

Zaniepokojony lektura tematow w stylu „dostalem od Ery uszkodzony iPhone 3G” itp. chcial bym zadac pare pytan, na co zwrocic uwage przy odbiorze iTelefonu od kuriera?? 1. Czy iPhone powinien być w pudelku zafoliowany? Bo gdy kupowalem iPoda Touch to pudelko było w folii... 2. Czy mogę wlozyc inna katre SIM niż ta na która zostala przedluzona umowa i wlaczyc iPhona sprawdzajac czy dziala?? 3. Czy ktos moglby podac jak w erze powinna przebiegac aktywacja?? Dziekuje za odpowiedz jak i inne uwagi i spostrzezenia....

#2 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 października 2008 - 01:06

Moj byl zafoliowany a aktywowalem wkladajac sim i podlaczajac do itunes'a...

#3 grottu

grottu
  • 7 postów

Napisano 10 października 2008 - 04:28

W kazdej sieci aktywacja (chyba - w erze na 100%) wyglada tak samo - itunes , iphone nie tyle co zafoliowany co oklejony (z tego co pamietam 2 albo 3) takimi sztywnymi foliami. IP wlaczy sie i bez sim , a sprawdzic najlepiej ten dzyndzel od wyciszania czy dziala odpowiednio i czy sie trzyma :D......no i czy nima zadnego pekniecia , cos jeszcze ? btw , chyba najlepiej odbierac ip w salonie gdzie odrazu mozna sprawdzic czy wszystko jest ok bo tak to zanim kurier dotrze potem w razie czego (odpukac) bedzie musial wracac z przesylka......to potrwa spokojnie ze 2 tyg zanim dostaniesz nastepna paczke :)

#4 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 10 października 2008 - 07:54

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych