Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.1 3G] Problem połączenia z internetem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 szwaglu

szwaglu
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 09 października 2008 - 19:28

Witam, jestem nowy na forum, aczkolwiek przeglądam je od dłuższego czasu. Szukając od dłuższego czasu informacji na temat łączenia się niepotrzebnego iPhone'a 3G z internetem, nie znalazłem. Mianowicie chodzi mi o problem, jaki znalazł mój znajomy. Ma iPhone'a 3G zakupionego w sieci Era i podobno gdziekolwiek jest, łączy mu się niepotrzebnie z Internetem i na fakturze do zapłaty cały czas widnieją właśnie wpisy połączeń z siecią, za które jest zmuszony zapłacić. Sam przymierzam się do kupna iPhone'a, ale nie rozumiem jak to jest i chciałbym, żeby mi ktoś to pojaśnił. Z góry dzięki. :) Pozdrawiam.

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2008 - 19:29

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.


---- Dodano 09-10-2008 o godzinie 20:33 ----
Wątek otwarty, zapraszam do prowadzenia dyskusji.

#3 szwaglu

szwaglu
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 11 października 2008 - 23:27

W sumie liczyłem na jakąś konkretną odpowiedź..

#4 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 października 2008 - 00:32

A co to konkretnego do napisania? Znajomy najwyrazniej korzysta z aplikacji laczacych sie z Internetem - mail, mapy, pogoda... Sam z siebie sie nie laczy. Moze znajomy ma ustawione sprawdzanie wiadomosci co jakis czas?

#5 szwaglu

szwaglu
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 12 października 2008 - 10:15

Ok, na to czekałem. Da się internet wyłączyć, w sensie tą 3G? Żeby nie było internetu (nie łączył się sam), tylko zwykłe Wi-Fi?

#6 Remek.B

Remek.B
  • 463 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 października 2008 - 10:53

da sie wyłączyć usługę internetu programem bosspref

#7 OskiKX85

OskiKX85
  • 193 postów
  • SkądSochaczew

Napisano 12 października 2008 - 11:00

Miałem to samo, telefon łączy się nawet jeżeli na setne sekundy przez przypadek wlączy się poczte, internet czy inne aplikacje, które potrzebują połączenia z internetem. Najlepiej według mnie zadzwonić do ery i poprosić o zablokowanie internetu z ich strony, ja tak zrobiłem i już rachunki powiekszone nie przychodzą :P .

#8 szwaglu

szwaglu
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 12 października 2008 - 11:04

Super, dzięki wielkie. :)

#9 Remek.B

Remek.B
  • 463 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 października 2008 - 11:04

albo skasować ustawienia internetu z Ustawienia => Ogólne => Ustawienia sieci =>




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych