Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] problem z dzwiekiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 waski

waski
  • 53 postów

Napisano 09 października 2008 - 14:14

dzisiaj rano odkryłem, ze muzyka w moim iP jest głównie odtwarzają przez jeden głośnik, drugi działa dużo ciszej. Efekt jest taki sam niezależnie czy slucham na sluchawkach czy na glosniczkach zewnętrznych. Coś takiego uzyskuje się za pomocą funkcji balans, której przecież ten telefon nie posiada. Czy ktoś już miał podobne objawy? Zanim polecę do serwisu chciałem się was spytać, może znacie rozwiązanie.

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 października 2008 - 14:27

"Drugi głośnik" to mikrofon. Nic dziwnego, że nie wydaje z siebie dźwięku.

#3 waski

waski
  • 53 postów

Napisano 09 października 2008 - 14:54

hmmm w takim razie mam mikrofon, który wydaje dźwięk:) a na poważnie to problem pojawił się nagle. Bez sensu jest słuchać muzyki na 1 słuchawce.

#4 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 09 października 2008 - 15:57

Ja mam ten problem na słuchawkach z iPhone. Myślałem że mam popsute słuchawki, ale widzę ze nie tylko u mnie się to zdarzyło. Ktoś jeszcze ma ten problem?

#5 waski

waski
  • 53 postów

Napisano 09 października 2008 - 20:08

A na innych sluchawkach wszystko dziala, bo ja jeszcze tego nie sprawdzalem, ale troche sie zdziwilem, ze dzialalo, a teraz nie dziala. Probowales robic restore? bo ja niestety nie moge teraz tego zrobic.

#6 sandwolf

sandwolf
  • 103 postów

Napisano 09 października 2008 - 21:01

hmm inne sluchawki dzialaja ok. znaczy sie ze apple robi sluchawki do dupy. tez sie zastanawialem nad tym czy nie dalo by sie ustawic balansu dzwieku i dodac mocy slabszej słuchawce

#7 waski

waski
  • 53 postów

Napisano 09 października 2008 - 23:24

okazało sie, ze jednak winne są zepsute słuchawki. Temat do kasacji. Sorki za zaśmiecanie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych