Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prośba o ikonę Kalendarza i Kalkulatora


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 20:44

Witam! Uprzejmie proszę o wrzucenie oryginalnej ikonki Kalendarza i Kalkulatora od softu 2.x ;) Podmieniałem ikony i jakoś tak niefortunnie je zapisałem, że podpisałem sobie w każdym z tych katalogów na komputerze ikonkę od zegara. Nie mogę teraz przywrócić pierwotnych ikonek, a bardzo mi na tym zależy ;) Bardzo proszę o szybką pomoc:) Pozdrawiam, Bushman

#2 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 20:53

Masz tu.


Ho, genialne. Co się tutaj robi?
Muszę wysłać sms'a, by mieć dostęp?

BTW: nie umiesz nic mądrego napisać, to siedź cicho, a nie wciskaj się niepotrzebnie w tematy, które ciebie nie dotyczą...

#3 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 08 października 2008 - 20:59

Apple iPhone School

#4 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:01

tu link do CITYnet Przekierowanie..., obrazek tu i tu


Człowieku...
Czy tak:
Dołączona grafika
wygląda podstawowa ikonka kalendarza?!

Otóż to jest ikonka kalendarza do przykładowego stylu:
Dołączona grafika.

Widzisz tam jakieś napisy?! Odpowiem za Ciebie. NIE
Na dodatek chyba normalna wielkość - 59x60pikseli, to nie to samo, co 65x69.

O kalkulatorze nie wspomnę. Chyba jednak znasz się wyłącznie na hiPhone'ie...

Zatem proszę, nie wciskaj się już tutaj, bo raczej nie pomagasz.

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:08

Za to u mnie pojawiają się dodatkowe napisy na ikonce kalendarza...
Dołączona grafika

#6 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 08 października 2008 - 21:10

Ja przepraszam, bo widze, ze u mnie ikonka kalendarza tez bedzie zla. Ale ikonka kalkulatora dobra, zawsze cos. ;)

#7 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:16

iPhone Icons

#8 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:18

iPhone Icons


Ty też nie miałeś iPhone'a?
iPhone'owe ikonki mają rozdzielczość około 59x60pikseli.

Natomiast te, które mi podałeś mają odpowiednio 128x128pikseli oraz 48x48 pikseli... :lol:

#9 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:24

Busman. Jestes zasłużonym userem tego forum więc Ci daruje i prosze bez głupich ironicznych pytań.

Ja korzystam z wymienionej przeze mnie stronki i bez problemu zmieniam rozdzielczość ściągniętych stamtąd ikon na 64x64 za pomocą np XnView i wszystko na iphonie wygląda ładnie. Tak więc nie bądź leniem i sam sobie zmień rozdziałkę :)

Na 60x60 też możesz zmienić. Twoje oko różnicy nie zauwazy. A jak Ci taka pomoc nie odpowiada no to cóż, następnym razem nie będe próbować :)

PS: To teraz z mojej strony delikatny sarkazmik. Jakbyś sam nie potrafił zmienić tej rozdziałki to masz tutaj jak na widelcu :P

http://www.widzew.ne...ank-128x128.png
http://www.widzew.ne...alc-128x128.png

Nazwy plików są oryginalne więc sie nie sugeruj.

#10 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:28

Busman. Jestes zasłużonym userem tego forum więc Ci daruje i prosze bez głupich ironicznych pytań.

Ja korzystam z wymienionej przeze mnie stronki i bez problemu zmieniam rozdzielczość ściągniętych stamtąd ikon na 64x64 za pomocą np XnView i wszystko na iphonie wygląda ładnie. Tak więc nie bądź leniem i sam sobie zmień rozdziałkę :)

Na 60x60 też możesz zmienić. Twoje oko różnicy nie zauwazy. A jak Ci taka pomoc nie odpowiada no to cóż, następnym razem nie będe próbować :)


Mam jednak nieodparte wrażenie, że ikonka od kalkulatora była inna ;)
Tym bardziej, że zmiana nastąpiła od softu 2.0 i na 100% tak nie wyglądała :)

---- Dodano 08-10-2008 o godzinie 22:31 ----

Ja mam iPhone 3G, i NIE WIEM JAKIEJ ROZDZIELCZOSCI JEST IKONKA...


Ale pomyśleć nie zaszkodzi ;)

Ikonka
Dołączona grafika

ma 482x458pikseli, co więcej (zapewniam Ciebie w 100%)... Nie zmieści się nawet cała na Twoim wyświetlaczu, który ma rozdzielczość 480x320pikseli ;)

#11 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:33

No może i troche sie zmienila w kolejnych FW ale ja innego zrodla nie znam wiec bardziej nie pomoge.

Podaje linki z wczesniejszego edytowanego posta bo moze umknely uwadze.

http://www.widzew.ne...ank-128x128.png
http://www.widzew.ne...alc-128x128.png

Rozdzielczosc 60x60.

#12 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:35

A zatem jestem w tym samym punkcie, co prawie godzinę temu, a w wątku już jest bałagan... :|

#13 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:39

A zatem jestem w tym samym punkcie, co prawie godzinę temu, a w wątku już jest bałagan... :|



To powiedz mi o co Ci chodzi bo chyba nie rozumiem czego szukasz. Ikonka kalendarza w rozdzialce 60x60 tez Ci nie pasuje? Chodzi o jeden piksel? No bez jaj :) Kalkulator rozumiem bo chyba nieco inny ale od bólu bym to wgral i czekal az ktos inny podesle (co niekoniecznie sie stanie).

#14 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:44

To powiedz mi o co Ci chodzi bo chyba nie rozumiem czego szukasz. Ikonka kalendarza w rozdzialce 60x60 tez Ci nie pasuje? Chodzi o jeden piksel? No bez jaj :) Kalkulator rozumiem bo chyba nieco inny ale od bólu bym to wgral i czekal az ktos inny podesle (co niekoniecznie sie stanie).


Od bólu :P Już sobie je zastąpiłem dość ładnymi ikonkami z podobnych theme'ów, ale zależy mi na tych ikonkach, co je oglądamy zaraz po pierwszym wyjęciu iP z czarnego pudełka ze znaczkiem jabłka ;) :P

#15 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:48

Hm... restore?


Bez przesady :roll:

#16 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:48

To wyjasnij mi jaka jest różnica w ikonce kalendarza zaprezentowanej we wcześniejszych postach? :) Kalkulator zostaw w spokoju bo on chyba rzeczywiscie pochodzi z softu 1.0.2 czy jakiegoś innego starego :P PS: Tak dochodze do wniosku, ze Tobie chyba bardziej swiadomosc nie do konca "oryginalnych" ikonek przeszkadza niz rzeczywiscie roznica wizualna :) To taka choroba jest, wiem bo sam czasem coś takiego mam ale akurat w innych dziedzinach zycia .:lol: Obsesje i dokladnosc na punkcie iphona mam juz za soba :)

#17 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:51

Kalendarz jest ok ;) Chodzi mi konkretnie o ikonkę kalkulatora ;) Ta przedstawiona w tym poście wydaje mi się być przerobioną wersją ikonki kalendarza z softów 1.1.1-1.1.5 (nie wiem, jak było we wcześniejszych, bo moim pierwszym softem było własnie 1.1.1 :D)

#18 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 08 października 2008 - 21:54

Kalendarz jest ok ;)


A no widzisz :) To po co bylo to? :)

A zatem jestem w tym samym punkcie, co prawie godzinę temu, a w wątku już jest bałagan... :neutral:


Kłamczuszek :lol:

Dobra, ja juz sie tutaj nie udzielam bo rzeczywiscie bajzel sie robi. Innego kalkulatora nie wyszukam chocbym chcial

#19 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 października 2008 - 21:54

To wyjasnij mi jaka jest różnica w ikonce kalendarza zaprezentowanej we wcześniejszych postach? :) Kalkulator zostaw w spokoju bo on chyba rzeczywiscie pochodzi z softu 1.0.2 czy jakiegoś innego starego :P

PS: Tak dochodze do wniosku, ze Tobie chyba bardziej swiadomosc nie do konca "oryginalnych" ikonek przeszkadza niz rzeczywiscie roznica wizualna :) To taka choroba jest, wiem bo sam czasem coś takiego mam ale akurat w innych dziedzinach, obsesje i dokladnosc na punkcie iphona mam juz za soba :)


Obsesję to miałem na poziomie zabaw z iPodem Touch ;)
Podoba mi się ikonka od kalkulatora w softach 2.x, dlatego chciałem do niej powrócić, a tu lipa :P

#20 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 10 października 2008 - 16:10

http://www.appleipho.../calculator.png

#21 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 10 października 2008 - 22:02

Wielkie dzięki! ;)

#22 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 10 października 2008 - 22:23

Hmm, trzy strony tematu, a przeciez te ikonke kalkulatora podalem juz w piatym poscie ;) . Wystarczylo tylko najechac na ikonke i ja zapisac.

#23 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 10 października 2008 - 22:28

A i racja ;)
Tylko kto by pomyślał o tym "docku" po lewej ;)

Temat do zamknięcia.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych