Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G - 2.1] Po odblokowaniu za pomocą QuickPwn nie wchodzi polski SIM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 08 października 2008 - 20:03

Witam! Sprawa wyglada tak... Skozystalem z tutorialu LoBo z odblokowania i aktywacji iP za pomoca QiuckPwn'a. Wersja softu 2.1 na iP. Czynnosc powtorzylem z UK karta sim i pozniej wlozylem PL, jak i przy wlozonej PL karcie sim!!! Po ostatecznym restarcie, iP prosi o podlaczenie do iTunes bo wykryl inna karte! Po podlaczeniu pod iTunes, mam komunikat,ze "karta wlozona do telefonu iPhone nie jest obslugiwalna"... Wlozylem tez nowa karte Play'a... to samo! Jedyne co mnie pociesza, to ze przy obu kartach w lewym gorym roku byl zasieg... cokolwiek to oznacza... Jakies sugestie co do rozwiazania problemu...!?

#2 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 października 2008 - 20:16

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.


---- Dodano 08-10-2008 o godzinie 21:26 ----
Wątek otwarty, zapraszam do prowadzenia dyskusji.

#3 Gajdzi

Gajdzi
  • 25 postów

Napisano 09 października 2008 - 14:40

widac chyba jako jedyny mam taki problem, bo niestety nigdzie, prze nigdzie nie moge znalezc solucji jak go rozwiazac... edit: Dzieki pomocy i sugestii kolegii anjszulc poradzilm sobie wkoncu!!! Problem rozwiazalem wgrywajac soft sciagniety z linka z tutoriala (2G v2.1), wgralem go poprez iTunes'a za pomoca restore+shift, a pozniej wg tutoriala znow zrobilem QuickPwn... wiec teraz sie ciesze odblokowanym iPhonem!!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych