Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] iTunes rejestracja ERA nakładka Orange


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rob_73

Rob_73
  • 26 postów

Napisano 08 października 2008 - 13:41

Witam Czy można jakoś usunąć dane rejestracyjne z iTunes ? Dlaczego ? Ponieważ zarejestrowałem swojego iPhona "w dobrej wierze" na karcie sim ERY, później kupiłem nakładkę na sim i teraz biega w Orange. Teraz po podłączeniu IPhone do iTunes nie widzi tel i jest komunikat ze jest nieprawidłowa karta ..... Czyli rozumie, że przy rejestracji zapisuje sie pewnie indywidualny nr seryjny tel ..... Pozdrawiam Robert

#2 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 08 października 2008 - 14:39

A nie mozna wywalic plikow w komputerze zwiazanych z iT ? Odinstalowanie iT nic nie daje, jeszcze trzeba przegrzebac w przypadku Windows'a katalog documents and settings o ile dobrze pamietam dalej apple i tam siedza backupy, oprogramowanie, softy i wiele innych smieci. Moze to bedzie w jakis sposob pomocne... Czyli odinstaluj iT, wywal ten katalog, zainstaluj iT i sprawdz efekt

#3 AppleAmator

AppleAmator
  • 15 postów

Napisano 08 października 2008 - 15:15

Witam, odinstalowanie nie ma znaczenia. Ja odpaliłem iPhone z kartą ERY na jednym kompie, a teraz korzystam z nakładki i na innym kompie (inne IP) tez nie mogę "podejrzeć" iPhone. Zanim włączysz iTunes spróbuj lekko wysunąć klapkę z SIM - czasem działa, czasem nie ;)

#4 djdom

djdom
  • 210 postów

Napisano 08 października 2008 - 17:05

Jezeli chcesz miec nakladke i usunac komunikat z itunes musisz wgrac soft ktory aktywuje telefon, patrz jailbreak i aktywacja, to wszystko mialem ten sam proble gdy mialem aktywoany tel w att a chcialem uzywac z tmobile usa, powodzenia

#5 Rob_73

Rob_73
  • 26 postów

Napisano 09 października 2008 - 13:30

jailbrake, zmiana softu na 2.1 - format kompa - nowe IT - nie pomaga..........................

#6 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 09 października 2008 - 13:34

Wystarczy, że włożysz jakąś kartę Ery np TakTak lub zrobisz Jailbreak. Było już to wałkowane na forum.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych