Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.x 3G] Wszystkie te turtoriale i softy..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 października 2008 - 16:50

Witam. Mam zamiar kupić iPhona ale po lekturze tego wszystkiego trochę się zamieszałem. Dochodzę do wniosku, że wszystko będę musiał robić jakimiś programami, sztuczkami itp. Chcę kupić iPhona z Ery/Orange i używać go w innej sieci.. Nie mogę po prostu kupić starter prepaidowy z danej sieci i po zamontowaniu go w iPhonie odpalić iTunes a potem go zaktualizowac do najnowszej wersji, tak jak się to robi z iPodami? Chciałem po tym wszystkim kupić nakładkę na moją kartę sim z Plusa... Jest to możliwe?

#2 winthek

winthek
  • 35 postów

Napisano 07 października 2008 - 16:53

Tak.

#3 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 października 2008 - 17:06

Dzięki ;) A tak poza tym.. To da się odblokować IP przez QuickPWN nie zmieniając nic w telefonie? I drugie pytanie to czy da się korzystać z tej całej Cyndi, dodawać różne programy za pomocą QuickPWN i przy tym korzystać z AppStore od Apple i programów oferowanych przez nich?

#4 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 17:19

Tak, możesz mieć Jailbreak i programy z Cydii i Installera a na dodatek kupować aplikacje w App Store.

#5 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 października 2008 - 17:22

No i wszystko jasne. No i przepraszam za tytuł :P Nie wiedziałem co tam wpisać xD No i w takim razie wypada się przywitać z ludźmi świata iPhona ;D

#6 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 17:49

Witam, ja jestem wpół-wtajemniczony w świecie iPhone'a, miałem z nim styczność przez miesiąc czasu a teraz poluje na 3G:P Po prostu tego nie da się nie lubić...

#7 Kvczor

Kvczor
  • 1 468 postów

Napisano 07 października 2008 - 18:58

A witamy, witamy! :D Jak będziesz miał jakieś problemy to śmiało pytaj (ale lepiej przedtem upewnij się, że nikt nie zadał tego samego pytania wcześniej, bo Ciebie tutaj zjedzą :P)

#8 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:04

mam iphona 3g w erze. Jest jakas mozliwosc aby uzywac w nim karty orange? Jak tak to co trzeba zrobic

#9 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 października 2008 - 20:06

Użyć wyszukiwarki do ch... cholery jasnej. :|
To wszystko było już omawiane - co i jak wykonać.

iPhone - MyApple.pl

#10 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 października 2008 - 22:43

A ja mam jeszcze takie pytanie: Kupie sobie najnowsze oprogramowanie w iTunes.. Potem zdarzy się nagły format PC. Co się dzieje z takim zakupem? Będzie zapisane na koncie, że owy program został kupiony?

#11 Diwi

Diwi
  • 231 postów

Napisano 07 października 2008 - 22:53

Tak

#12 EKCI

EKCI
  • 655 postów
  • SkądWrocław

Napisano 09 października 2008 - 16:49

Dobra.. A teraz: Mam nowiutkiego iP z kartą z Plusa + nakładka.. Jak pobrać na niego firmware'a 2.1? Włączyć iTunes i aktualizuj? Ale wtedy będzie chciał go aktywować.. Włączyć QuickPwn i go odblokować? Powiedzmy, że ściągam z neta soft, który mam i go odblokowuję.. Będę mógł wtedy pobrać najnowszy soft przez iTunes? I czy iTunes nie będzie chciał go już aktywować i czy nie będzie chciał robić tego po ściągnięciu 2.1 wersji..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych