Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HELLP Bardzo duży problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pranzi

Pranzi
  • 11 postów

Napisano 07 października 2008 - 16:34

No dobra powoli (to było przez to, że byłem zdenerwowany, mam dużo zadane + sprawdzian jutro i mało czasu) 1. iPod działał normalnie 2. Następnie ma kontakt z innym iTunes (z innego kompa i na nim zostaje skonwertowany) 3. Wraca do mnie 4. Konwertuje zdjęcia ok działa 5. Chcę skonwertować piosenkę, która już wcześniej była na iPodzie ( poza zdjęciami nie było na nim obecnie nic) 6. Pojawia się informacja nie można skopiować tego na ten dysk i wyrzuca mi iPoda z iTunes 7. Próbuję ponownie kilka razy 8 Dochodzę do wniosku, że może trzeba ściągnąć nową wersje oprogramowania 9. Ściągam ją ok. 165 MB 10. Wybieram opcję uaktualnij oprogramowanie czy coś takiego 11. Ładuje Ładuje i odłącza iPoda od iTunes 12. Podłączam jeszcze raz... 13. Wyświetla mi się informacja, że iPod działa w trybie awaryjnym i trzeba odświeżyć fabryczne 14. No to biorę odśwież 15. Ładuje jakieś dane 16. Wyświetla się informacja na której jest napisane error 2003... 17. Odłączam iPoda próbuję go włączyć 18. iPod reaguje tak jak reagował przed pierwszym podłączeniem do komputera (wyświetla się płyta CD i końcówka Ładowarki) 19. Po ponownym podłączeniu iPoda do komputera patrz punkt 13-16 iPod Touch 16GB iTunes 8

#2 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 07 października 2008 - 16:36

zmien nazwe tematu, bo nikt ci nie pomoze. nawet ja.

#3 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 października 2008 - 18:31

1. zmień nazwe tematu 2. jakie masz oprogramowanie? 3. ściągnij najnowszego iTunsa 4. przepnij kabelek do innego gniazda USB (najlepiej 2.0 wychodzące bezpośrednio z płyty głównej) 5. zainstaluj program .NET Framework 2.0

#4 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 18:43

Jezuuu! Człowieku czy Ty nie masz kropki na klawiaturze??? 10 razy to czytam i nie wiem o co chodzi, popraw to bo inaczej nic z tego nie będzie i rozpisz to w jakiś punktach co i jak zrobiłeś i jaki był rezultat. Proszę... daj sobie samemu pomóc bo raczej to nam utrudniasz. Jeżeli dobrze zrozumiałem to masz problem z odtworzeniem oprogramowania iPoda. Napisz może jeszcze jaki to iPod, dokładnie opisz rodzaj i generację.

#5 Pranzi

Pranzi
  • 11 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:57

Już podłączyłem do głównego gniazda USB i działa dzięki

#6 rafki

rafki
  • 240 postów
  • Skądz Brzóha

Napisano 07 października 2008 - 20:02

a nazwa tematu nadal niezmieniona... ktos tu regulaminu nie czytal... ;)

#7 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 20:19

No to teraz jest to porządnie rozpisane. Więc tak: 1. Podłącz do innego USB. 2. Usuń zupełnie dane po iTunes i zainstaluj starą wersję. 3. Wejdź w tryb DFU i próbuj odtworzyć oprogramowanie. 4. Jeżeli wszystko zawiedzie ratuj się u kolegi na innym komputerze - zmiana komputera może pomóc.

#8 Pranzi

Pranzi
  • 11 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:29

ale już działa przynajmniej 1 piosenka i film bo na razie tyle zrzuciłem i nie mam czasu więcej dziś :) Dzięki P.S. Nie wiem jak zmienić nazwę tematu

#9 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 20:36

A sory, nie zauważyłem. Widzisz jaki pomocny jestem... pomagam nawet jak jest już dobrze. Taki już jestem:P Po prostu jakoś mi tak mignął ten Twój drugi post.

#10 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 października 2008 - 21:30

A sory, nie zauważyłem. Widzisz jaki pomocny jestem... pomagam nawet jak jest już dobrze. Taki już jestem:P Po prostu jakoś mi tak mignął ten Twój drugi post.


coś wyczuwam tutaj podstęp, chodzi o konkurs :lol:

#11 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 07 października 2008 - 21:37

Heh, no staram się być pomocny:P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych