Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] internet oraz przesylanie plikow;/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 07 października 2008 - 08:54

witam Wczoraj odblokowałem iPhona 3G i teraz mam problem z przesylaniem na niego plikow widei, muzyki itd. Jakiego programu uzyc aby najprosciej przysylac z kompa na iPhona 3G? Podobno jest mozliwosc kożystania w ihonie internetu poprzez internet z komputera? Mam neostrade rozciagnieta na dwa kompy poprzez router. Prosze o pomoc co zrobic aby miec internet w iphonie bez koniecznosci pobierania funduszy z karty sim

#2 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 07 października 2008 - 09:02

witam
Wczoraj odblokowałem iPhona 3G i teraz mam problem z przesylaniem na niego plikow widei, muzyki itd.
Jakiego programu uzyc aby najprosciej przysylac z kompa na iPhona 3G?

itunes

Podobno jest mozliwosc kożystania w ihonie internetu poprzez internet z komputera?
Mam neostrade rozciagnieta na dwa kompy poprzez router.
Prosze o pomoc co zrobic aby miec internet w iphonie bez koniecznosci pobierania funduszy z karty sim

łącz się przez wifi

#3 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:07

probowalem juz przez itunes...mozesz napisac jak tam wysylac film itp z komputera na iphona? jak polaczyc sie przez wifi?

#4 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 07 października 2008 - 09:10

probowalem juz przez itunes...mozesz napisac jak tam wysylac film itp z komputera na iphona?

jak polaczyc sie przez wifi?

film musi być w mp4 i robisz synchronizacje w IT ,a co do neta to musisz mieć wifi w kompie lub ruterze

#5 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 07 października 2008 - 09:15

synchronizolalem iphona, skonwekterowalem film i wrzucilem go do itunes. Nastepnie znow synchronizowalem i nie moge za nic znalezc tego pliku na iphonie ;/

#6 seker

seker
  • 192 postów
  • SkądToruń

Napisano 07 października 2008 - 12:43

sprawdź, czy w IT w zakładce wideo/filmy masz zaznaczony filmik, który chciałeś wrzucić na IP. Filmy na IP pojawiają się w zakładce iPod/wideo. synchronizacja jest ważna dopiero po wrzuceniu filmiku do iTunes

#7 marcinn

marcinn
  • 22 postów

Napisano 07 października 2008 - 19:59

muzyke normalnie moge wrzucac na iPhona ale filmow nie. tzn wrzucam skonwekterowany film do itunes zakladka filmy. Film jest zaznaczony po czym robie synchronizacje nawet kilka razy i film nie pokazuje sie w iphonie. Z muzyka wszystko jest ok Co moze byc tego przyczyna?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych