Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] globalne kasowanie maili


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 jaroboro

jaroboro
  • 31 posts
  • SkądJarosławiec

Posted 07 October 2008 - 07:49

Szukałem kombinowałem, ale się podałem tak więc tutaj o pomoc poproszę. Ponieważ standardowo pocztę odbieram na moim imaczku to z maila w iphone korzystam tylko okazyjnie. Jednak przez to iż na wszystkie skrzynki poczty przychodzi bardzo dużo to nagle mam w telefonie 340 nieprzeczytanych wiadomości. Jak globalnie usunąć wszystkie wiadomości lub zaznaczyć jako przeczytane?? Bardzo poproszę o pomoc.

#2 dyndas

dyndas
  • 4424 posts

Posted 07 October 2008 - 08:36

klikasz 'edycje', tapiesz 340 razy i usuwasz. Zacznij uzywac konta ktore dziala przez IMAP i nigdy nie bedziesz mial takich problemow. //T

#3 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 posts

Posted 07 October 2008 - 08:37

niestety nie ma żadnej z tych funkcji. Pozostaje tylko "edycja" i zaznaczenie wszystkich maili a następnie ich usunięcie. Moim zdaniem jest to straszna niedorobka Apple

#4 dyndas

dyndas
  • 4424 posts

Posted 07 October 2008 - 08:40

Moim zdaniem jest to straszna niedorobka Apple


To nie jest niedorobka Appla tylko ulomnosc protokolu POP3. Tylko IMAP !

//T

#5 Qbik

Qbik
  • 891 posts
  • SkądWarszawa

Posted 07 October 2008 - 08:49

Również polecam IMAP i problem z głowy, już dawno się na niego przesiadłem Jeśli twoje konto nie wspiera IMAP to można to obejść, założyć konto na gmail i ustawić żeby pobierał wiadomości z twojego konta ;)

#6 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 07 October 2008 - 16:10

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.


---- Dodano 07-10-2008 o godzinie 19:56 ----
Wątek otwarty, zapraszam do prowadzenia dyskusji.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users