Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

gps a program typu take me back


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 pimpus

pimpus
  • 10 postów

Napisano 06 października 2008 - 09:34

szukam programu dla IP ktory zapamietuje pozycje a potem prowadzi do punktu bez mapy poprostu wskazuje kierunek, zna ktos cos takiego

#2 luzik

luzik
  • 27 postów

Napisano 06 października 2008 - 09:59

take me to my car czy jakos tak :)

#3 pimpus

pimpus
  • 10 postów

Napisano 06 października 2008 - 10:55

nie bardzo on u mnie sciaga mapy, nie wiem jak mozna bez map to zastosowac

#4 pawel_bujakowski

pawel_bujakowski
  • 4 postów

Napisano 06 października 2008 - 12:19

BackTrack 0,79 euro w app store jak się zdecydujesz kupić napisz jak jakąś mała recenzje w tym wątku

#5 pimpus

pimpus
  • 10 postów

Napisano 14 października 2008 - 21:56

zakupilem jutro testy i opisze jak zadowolenie :)

#6 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 października 2008 - 08:40

Tu 0,79, tam 1,99, tam 4,99, dalej 9,99 i generalnie Apple zaciera ręce z radości - daliśmy im gówno wmawiając, że mają GPS, a teraz udają, że mają !:) R E W E L A C J A. Ogólnie rewelka jeśli chodzi o kwestię nawigacji...Podobne zadania ma Garafa GPS Kit, ale to ciągle namiastki. Choć taki GPS Tuner off road jak najbardziej by się przydał. Je śli ten Back Track spełni swoje zadania, to będzie wielu sukces przereklamowanego GPSa w ajfonie tridźi moim zdaniem..

#7 pimpus

pimpus
  • 10 postów

Napisano 15 października 2008 - 18:22

niestety lipa jest nie dokladny strasznie, nie chodzi ,i o kilka czy kilkanasiecie metrow ale on pokazuje zupelnie inny kierunek, kompletnie bez sensu nie wydaje mi sie zebym szukal jakiegos szczytu mozliwosci

#8 gcw

gcw
  • 17 postów

Napisano 15 października 2008 - 22:19

Ja osobiście w sytuacjach kiedy jest to niezbędne korzystam z google maps. No niestety nie gada, ale dokładnie prowadzi do celu. Najpierw wybieramy punkt docelowy, potem oglądamy trasę, a na końcu włączamy naszą pozycję. w czasie jazdy mapa przchodzi płynnie, cały czas pokazując gdzie się znajdujemy. Patrząc na ekran można sprawdzić, gdzie należy skręcić. Niestety trochę danych to zjada :(

#9 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 października 2008 - 14:27

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych