Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.0.1 3G] Używanie iphone jako zewnętrznego ekranu lcd


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 bloob

bloob
  • 2 posts

Posted 06 October 2008 - 09:13

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post tutaj. Szukałem w FAQ, przeglądałem tutoriale, ale trudno jest znaleźć odpowiedź na to pytanie, większość wyników wyszukiwania dotyczy konfiguracji odwrotnej. Ciekawi mnie czy technicznie możliwe jest podłączenie iphone do wyjścia wizyjnego kamery cyfrowej lub jakiegokolwiek odtwarzacza dvd, dv itd. Kamera posiada wyjścia av, component, hdmi, usb. Chciałbym używać iphone jako zewnętrzny mini wyświetlacz lcd. Ewentualnie czy można zastosować jakieś urządzenie przejściowe, i żeby nie był to komputer :) Jeśli w ogóle jest to możliwe, to czy istnieją aplikacje na iphone, które pozwalają odwracać (flip) wyświetlany obraz horyzontalnie i wertykalnie ? pozdrawiam wszystkich

#2 KuboX

KuboX
  • 2119 posts
  • SkądPolandia

Posted 06 October 2008 - 09:24

Nie słyszałem o takim programie, ale możesz zrobić tak: zainstalować Orb (pozwala on na oglądanie filmów, zdjęć i słuchanie muzyki z komputera przez internet w każdym miejscu na ziemi gdzie jest WiFi), wrzucić trochę filmów na komputer i zamiast oglądać z DVD oglądałbyś to co masz na komputerze korzystając z niego jako z serwera danych. W mojej metodzie nie obejdzie się jednak bez komputera a i nie jestem pewien czy Orb jest w kompatybilny z nowymi wersjami firmware'u. Lepiej, żeby wypowiedział się ktoś kto zna się na rzeczy bo moja metoda może nie być skuteczna.

#3 bloob

bloob
  • 2 posts

Posted 06 October 2008 - 09:31

Dzięki za odpowiedź, chyba jednak nie napisałem pytania dość jasno. Zależy mi na bezpośrednim lub za pomocą mobilnego małego urządzenia (mniejszego niż laptop) podłączeniu wyjścia av,component lub hdmi z wejściem iphone. Tak żeby pracował jako ekran/wyświetlacz do kamery cyfrowej. Pisałem o dvd żeby podać przykład takiego podłączenia za pomocą wyjścia av z dvd. Może jakiś shackowany filmware na to pozwala lub dodatkowa aplikacja?. Swoją drogą Orb wydaje się całkiem ciekawy i być może da się go do tego uzyć.

#4 KuboX

KuboX
  • 2119 posts
  • SkądPolandia

Posted 07 October 2008 - 16:45

Niestety nie słyszałem o innym sposobie, żeby puścić wideo do iPhone'ea. Napisałem o Orb bo to jedyna opcja jaką kojaże, która jest choćby podobna do tego co jest Ci potrzebne. Niestety innych programów sobie nie przypominam, może pomoże Ci ktoś inny z tego forum, ale chyba nikt się nie kwapi do odpowiedzi:/

#5 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 07 October 2008 - 16:46

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.


---- Dodano 07-10-2008 o godzinie 18:27 ----
Wątek otwarty, zapraszam do prowadzenia dyskusji.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users