Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.2 iPhone2G] Problem z SIM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 demas1

demas1
  • 31 postów

Napisano 05 października 2008 - 23:19

z racji tego ,ze jestem nowym uzytkownikiem na myapple, to witam wszystkich. mam problem z ktorym niestety nie potrafie sobie poradzic, dlatego tez umieszcam tu swoj temat. wszystko wyglada mniej wiecej tak; iphone 2G uzywany, kupilem od znajomego w uk ;) w celu uzytkowania go tutaj poczytalem troche i sprobowalem wgrac firmware by dzialal z moja karta sim. najpierw probowalem z iliberty, ale byl problem poniewaz go for it nie chcial dac sie kliknac ;) poszukalem wiec nowego programu i sprobowalem z QUICK PWN, i niby wszystko sie udaje, firmware iPhone1,1_2.0.2_5C1_Restore, daje sie wgrac bootloadersy 39/46 takze ok. udaje sie? telefon dziala. Wkladam swoja karte sim, laduje siec, jest zasieg wszystko! lecz nie moge dostac sie do glownego menu, moge jedynie wybrac numer tel. i dzwonic. do jakis czas dostaje info ze ta karta sim jest niezgodna z tym telefonem, w iTunes ten sam komunikat by wymienic karte bo jest nietaka ;) probuje cos robic lecz telefon zaczyna sie strasznie zawieszac, momentami nawet nie daje sie wylaczyc czy wlaczyc ;/ instaluje wiec nowa wersje itunesa i przywrracam go do wersji fabrycznej, nie wiesza sie lecz nadal prosi o sim, ale gdy wkladam ja do telefonu jest zla ;] probuje z programem Auto PWN, tworzyc obraz i odbezpieczac, wszystko wychodzi pomyslnie, program pobiera firmware ktory powinien byc dla tego modelu elefonu, robie wszystko pokolei jak w instrukcji, lecz pod sam koniec jest polecenie by w iTunesie z shiftem zaladowac sciezke ktora sie utworzylo przez cala operacje i w tym wypadku jest to plik firmware iphone20-mod, nie udaje sie. jakies pomysly? prosze o pomoc d1.

#2 Zu-Kow

Zu-Kow
  • 137 postów
  • SkądŚwidnik

Napisano 05 października 2008 - 23:54

załaduj odblokowany sofy: iPhone1,1_2.0.2_5C1_Custom_Restore.ipsw poszukaj na forum




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych