Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iFuse


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wildzone

Wildzone
  • 80 postów
  • SkądZG

Napisano 05 października 2008 - 21:58

Szukałem ale takiego tematu jeszcze nie było. Otóż poprzez WinSCP zainstalowałem na swoim iPhonie aplikację która nazywa się iFuse (czyli taką grę). Mam następujący jednak problem. Na iPhonie nie widzę tej aplikacji ale wykrywa mi ją aplikacja MobileFinder, którą również mam na iPhonie. Co zrobić żeby aplikacja iFuse pokazała się tam gdzie są inne? Pomóżcie proszę :)

#2 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 05 października 2008 - 22:23

podaj dokładną ścieżkę gdzie tą aplikację skopiowałeś w iPhone? zrobiłeś restart iPhone\Springboard'u? nadałeś prawa - chmod na 0755?

#3 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 05 października 2008 - 22:34

Pewnie masz zainstalowany Crash 3D i Raging Thunder. Obie nazywają się po zainstalowaniu na iPhonie iFuse. Ja to rozwiązałem zmianą nazwy jednej z nich tzn katalogu, w którym się znajduje i wówczas widoczne były obie.

#4 Wildzone

Wildzone
  • 80 postów
  • SkądZG

Napisano 05 października 2008 - 22:41

Dokładna ścieżka: / Applications / iFuse . Zrobiłem restart iPhona i springboardu ale nic to nie dało oraz nadałem prawa chmod na 0755. Jeśli chodzi o dwie aplikacje o tej samej nazwie to nie mam tak jak ty adrianopel. Mam tylko iFuse-Crash 3D. Wykrywa mi go tylko MobileFinder a iPhone na springboardzie nie widzi :(

#5 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 06 października 2008 - 00:55

Usuń plik: //private/var/mobile/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist i restart.

#6 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 października 2008 - 10:40

Regulamin.
Zamykam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych