Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G] Pęknięta Szybka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ziperr

Ziperr
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 października 2008 - 21:11

A więc mam iphona od czerwca upadał mi juz wiele razy ale wczoraj upadł mi z biórka szybką w dół i mam 50 % szybki zbitej... mam szybke na wymiane bo kolega mi mowił ze to mozna łatwo wymienic więc kupiłem szybke i teraz nie wiem co mam robic czy zrobić to sam czy oddać komuś... i teraz prosze o pomoc Komu w warszawie mozna najlepiej oddać i za ile i czy wogule moj kolega mowil prawde ze mozna to wymienic?

#2 thor_jajko

thor_jajko
  • 28 postów

Napisano 03 października 2008 - 21:37

Po prostu zdejmij ostrożnie do końca pękniętą szybkę i włóż na jej miejsce nową. Ja tak robiłem 2 razy(iphone nie lubi chodzenia po górach i siadania na nim:razz: ) i jest wszystko ok.

#3 Ziperr

Ziperr
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2008 - 11:08

wielkie dzięki ze mi odpowiedzieliscie bo czytalem praktycznie wszędzie i pisało ze nie da sie tego wymienic ze juz lepiej wymienic calego iphona bo będzie taniej i jak to samemu wymienic... i jaka jest cena takiej wymiany ? ;dd

#4 Ziperr

Ziperr
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2008 - 11:17

wielkie dzięki ze mi odpowiedzieliscie bo czytalem praktycznie wszędzie i było napisane ze nie da sie tego wymienic ze juz lepiej wymienic calego iphona bo będzie taniej

i jak to samemu wymienic... i jaka jest cena takiej wymiany ? ;dd

---- Dodano 04-10-2008 o godzinie 12:20 ----
srry za double posta... ale działa tylko szybka jest pęknięta

#5 Ziperr

Ziperr
  • 6 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2008 - 11:58

tzn... teraz nie mam za bardzo jak bo jedyny aparat jaki miałem był w iphonie ale dzis poprosze jakiegos kolege o zdjęcie wielkie dzięki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych