Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Brak akceptacji filmow:(pomocy)


  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 himan

himan
  • 149 posts

Posted 02 October 2008 - 10:59

Witam, jestem posiadaczem iphone 3g, natomiast jesli konvertuje jakis film AVI do formatu MPEG-4nastepnie podlaczam ip do PC'ta i gdy chce zsynchronizowac film do mojego ip, po chwili wyskakuje, ze ten film nie mogl zostac przeniesiony do twojego ip, gdyz nie jest obslugiwany jego format... Dlaczego tak sie dzieje, oraz czy nalezy cos zgrac do niego aby odtwarzal filmy ...?? wersja:2,0,1 (5B108) apropo wersji, to czy jest cos nowszego i jak ją mam zaaplikowac do iphone? Z gory dziekuje za pomoc, gdyz jestem dopiero poczatkujacym posiadaczem ip:) :confused: Pozdrawiam - Artur

#2 kamilps3

kamilps3
  • 768 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 11:02

Użyj szukajki!

#3 himan

himan
  • 149 posts

Posted 02 October 2008 - 11:34

Gdy wyszukalem pare tematow o tym, to kazdemu wszystko dobrze chodzilo a pytali tylko o to jakie formaty obsluguje, a u mnie problem tkwi w tym, ze chociaz skonwrtuje na ten mp4, to przy przenoszeniu na ip wyskakuje, ze nie obsluguje tego;/ ? a wiec o co c'mon ?

#4 TheHX

TheHX
  • 1550 posts
  • SkądWrocław

Posted 02 October 2008 - 14:08

napisz do mnie na pm. Być może nie zachowujesz rozdziałki dla ajfona, nie wiem czym konwertujesz i jak. Jak palniesz 640 x 480 to może być problem - przeszukując forum znalazłbyś odpowiedzi :)

#5 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 14:18

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users