Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] akcelerometr zepsuty?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 posts
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Posted 02 October 2008 - 08:39

witam mam nowego 3G od paru dni, lecz dopiero teraz zauwazylem ze coś nie tak jest z akcelerometrem... Nie mialem czasu na granie itd (co wiązało się z jego użyciem), lecz teraz definitywnie widze ze na każdej grze bądź nawet aplikacji alevel (poziomica) zyroskopik ustaiowny jest jakby w drugą strone. Nie można utrzymać "pionu"!! Nadmienie że iphone by orange + qucikpwn. Nie usmiecha mi sie po 5 dniach oddawać na gwarancje..... P.S. coraz bardziej skłaniam się ku mojemu staremu 2G.......

#2 jagrom

jagrom
  • 23 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 08:54

Ściągnij sobie za darmo w App Store jakiś programik z poziomicą (np. Meet Bubble, Dual level albo A Free Level) i zobacz czy faktycznie na wskazuje poziomu...

#3 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 posts
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Posted 02 October 2008 - 09:15

Ściągnij sobie za darmo w App Store jakiś programik z poziomicą (np. Meet Bubble, Dual level albo A Free Level) i zobacz czy faktycznie na wskazuje poziomu...


zainstalowalem, tak samo....
Lecz na innym tak jak mowilem ALevel jest opcja resetu, po wcisnieciu, na moment wraca do normy, ale po paru chwilach znow wariuje!

#4 kamilps3

kamilps3
  • 768 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 09:30

Spróbuj wymazać Ustawienia: Ustawienia -> Ogólne -> Wyzeruj -> Wyzeruj wszystkie. Lub zrób restore z poziomu iTunes (nie odtwarzaj kopii zapasowaej). Jeśli nie pomoże pozostaje oddać na gwarancję.

#5 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 posts
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Posted 02 October 2008 - 09:31

jezeli wykasuje wszystkie ustawienia, to skasuje wszystko? czy tylko wewnetrzne ustawienia iphona? (chodzi o sms'y itd)

#6 anonim_321

anonim_321
  • 280 posts
  • SkądToruń

Posted 02 October 2008 - 09:39

Safari też się nie przełącza pion/poziom?

Jak nie będzie to zrób reset iPhona. Może coś zadziała... Mi reset na wszystko działa.

#7 kamilps3

kamilps3
  • 768 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 09:53

jezeli wykasuje wszystkie ustawienia, to skasuje wszystko? czy tylko wewnetrzne ustawienia iphona?
(chodzi o sms'y itd)


Tylko wewnętrzne.

#8 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 posts
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Posted 02 October 2008 - 11:34

safari i zdjcia przelacza idealnie, tylko na programach "trzecich" dziala w drugą strone... restet nic nie dał niestety....

#9 jagrom

jagrom
  • 23 posts
  • SkądWarszawa

Posted 02 October 2008 - 12:40

Jaką masz wersję softu? Może spróbuj updatować do 2.1

#10 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 posts
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Posted 02 October 2008 - 19:00

mam wersje 2.1 ..... troche nie usmiecha robic restore .... ale chyba bede musial w takim razie..




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users