Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2G] z USA - kod zabezpieczajacy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamusmax

adamusmax
  • 2 postów

Napisano 01 października 2008 - 20:54

na wstepie chcialbym sie przywitac ;) mam taki problem zakupilem od kumpla iPhone'a 2G z USA. I jest problem, kolega zapomnial kodu zabezpieczajacego i tel lezal u niego jakis czas nieuzywany. Mam do niego wszystko. Pudelko, karte AT&T, kabelki itp itd. Sprzet jest legal bo sam go przywiozl z USA. Pytanie, jak zrobic reset systemu, zeby zdjac ten kod. Cos mi mowil ze na itunes to mozna zrobic ale bylbym wdzieczny za informacje jak tego dokonac krok po kroku. Jak dobrze zrozumialem trzeba tez cos crackowac czy cos takiego w takich tematach jestem "lajkonikiem" :D wiec zwracam sie tu o pomoc nie wiem jaki jest soft w nim da rade jakos to sprawdzic po numerach itp?

#2 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 października 2008 - 21:07

Chyba wystarczy restore ;) Czyli klikasz na Odtwórz w iT.

#3 adamusmax

adamusmax
  • 2 postów

Napisano 01 października 2008 - 22:41

ok, podlaczylem tel do kompa, zalaczylem itunes i powiedzialo mi, ze nie mozna sie polaczyc z iphone'm poniewaz jest zabezpieczony haslem, wprowadz swoje haslo w celu odblokowania :-(

---- Dodano 02-10-2008 o godzinie 01:10 ----
dobra ruszyl, skomunikowal sie z itunes i przywrocil ustawienia fabryczne jednoczesnie updateujac do 2.1 i teraz zaczynaja sie schody.
itunes chce zebym aktywowal IP w AT&T i co z tym zrobic ? coby nie bylo simlocka i moglbym go aktuwowac w cywilizowanej sieci (czyt. polskiej)

#4 Beathan

Beathan
  • 64 postów
  • SkądWrocek

Napisano 02 października 2008 - 07:33

kolego, znajdź tutorial odblokowania iP uwzgl. Twoją wersją systemu operacyjnego (Win/Mac?) - dział Pomoc na forum, tam masz łopatologicznie wszystko napisane




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych