Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Ten sam problem po raz n-ty ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 omfglolwtf

omfglolwtf
  • 73 postów

Napisano 30 września 2008 - 13:55

Witam, Zakladam, ze tematow takich jak ten bylo sporo (mimo, ze nie znalazlem zadnego, przeszukujac kilka ostatnich stron w tym dziale), ale postanowilem zalozyc jeszcze jeden ... Dlaczego? Stwierdzilem, ze lepiej zapytac sie wprost o moj konkrenty przypadek, niz bazowac na innych podobnych i za przeproszeniem cos spieprzyc (mam nadzieje, ze sie ze mna zgodzicie) Przeszukalem FAQ oraz inne dzialy, ktore teoretycznie powinny mi pomoc, no ale niestety tak nie bylo. Dobra, do konkretow : Jestem uzytkownikiem iPhona 3G 8 GB SIMLOCK era od kilku dni, jak do tej pory jestem z niego bardzo zadowolony, zgralem sobie muzyke etc ale pozostal troche niedosyt, naczytalem sie o wielu programach i bajerach do tego telefonu, ktore mozna wgrac przez installera, niestety probowalem go wgrac dwukrotnie i w obu przypadkach zakonczylo sie to przywracaniem starych ustawien, podczas instalacji installera pokazywal mi sie obrazek, zeby podlaczyc iphona do itunes i nic sie nie dzialo przez dluzy czas. I teraz konkretne pytania ( jakby komus sie nie chcialo czytac tego wyzej : ) 1.Czy ktos moglby mi wytlumaczyc krok po kroku jak zainstalowac installera i w jakim stopniu to jest bezpieczne? 2.Poza tym, jakie programy, gry i inne rzeczy powinienem sciagnac i skad? 3.Czy jest mozliwosc recznym zarzadzaniem albumami? (jak ma sie przykladowo 1 wykonawce, 2 utwory z dwoch roznych albumow, to dodaje mi 2 katalogi, lub jak ma sie jednego wykonawce, ale sa jakies roznicy w pisowni, to dodaje mi 2 takich samych wykonawcow) 4.Czy da sie wgrac teledyski? (mam jakies 2, probowalem je wgrywac wraz z muzyka i wyskakiwal blad, ze iphone nie bedzie w stanie ich otworzyc, bo nie czyta tego typu audio, a z kolei przez synchronizacje wideo rowniez nie dalo sie tego zrobic) 5.Ogolnie jakies rady dla nowicjusza? To chyba wszystko, z gory naprawde mocno dziekuje za wszelka pomoc : ) Pozdrawiam

#2 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 września 2008 - 14:07

JezuSmaria..:):) a gdybyś tak poszukał jednak ???? To tak, jakbyś pytał w 5 klasie o alfabet...napisz pm, wszystko opiszę, bo pewnie zaraz ten post zostanie SŁUSZNIE zablokowany :)

#3 Cichacz

Cichacz
  • 1 947 postów
  • SkądKraków / Lublin

Napisano 30 września 2008 - 14:09

Lepiej popraw ten topic, bo zaraz zostanie zamknięty. Dlaczego?? patrz tu: http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

1. Nikt ci po raz N-ty nie będzie tego tłumaczył z twojej zachciewanki
2. nie powinienieś żadnych, jedynie możesz
3. iTunes nie kataloguje muzyki, jak album/wykonawca różnią się choćby spacją, to rozróżni
4. Da, jako Video z rozszerzeniem .mp4
5. Poczytaj forum, potem zadawaj pytania.

#4 trycha

trycha
  • 10 postów
  • SkądPoznań, PL

Napisano 30 września 2008 - 14:12

jak zaczynałem miałem podobne pytania, na wszystkie znalazłem odpowiedź na tym forum

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2008 - 14:17

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych