Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 3G] Pliki systemowe odpowiedzialne za Cover Flow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 FabiS92

FabiS92
  • 25 postów

Napisano 29 września 2008 - 18:51

Mam problem z funkcją Cover Flow w iP 3g soft 2.1 Mam około 10 piosenek otagowanych gdy włączę listę odtwarzania i przekręcę iP w poziom włącza się funkcja cover flow ale jest tylko jedna okładka ta która jest odtwarzana a reszty nie ma. Robiłem już różne restore przez dfu przez recovery ale dalej nie chodzi i po każdym formatowaniu iP wciąż zajmuje mi coś 203mb na dysku (co to może być) :???: w kategorii inne. Może błąd jest w plikach systemowych odpowiadających za tą funkcję i jak je podmienię od kolegi to będą chodził. Ma ktoś jakiś pomysł jak naprawić Cover Flow? Albo przynajmniej niech ktoś pomoże mi znaleźć te pliki. Proszę o odpowiedź bo ja nie mam już żadnego pomysłu :)

#2 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 września 2008 - 20:03

przede wszystkim jak dodajesz okładki ? Jeśli ja dodam ręcznie do jednego utworu z tej samej płyty, to wyświetla tylko tę okładkę, reszta pusta. Możliwe, że coś nie tak w iTunes, a nie z Cover Flow

#3 FabiS92

FabiS92
  • 25 postów

Napisano 29 września 2008 - 20:15

Okładki już dodawałem różnie przez iTunes i przez mp3tag'a i piosenki nie są z tej samej płyty jest inny wykonawca, więc to raczej odpada :/

#4 konradjakubczak

konradjakubczak
  • 45 postów

Napisano 30 września 2008 - 07:32

Mam ten sam problem jak kolega FabiS92. Moze jeszcze powiesz w jakim formacie masz okladki

#5 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 30 września 2008 - 10:08

Czy wybierajac kazda jadna piosenke w iT wyswietla sie ta okladka ? Problem nie lezy po stronie iP, raczej cos namieszane z tag'ami...

#6 konradjakubczak

konradjakubczak
  • 45 postów

Napisano 30 września 2008 - 10:29

w itunes wszystko jest ok. Okladki sa wszedzie, tagi sa w porzadku. Dopiero po skopiowaniu cos sie pierniczy

#7 shaqui

shaqui
  • 586 postów
  • SkądGdynia

Napisano 30 września 2008 - 10:39

Prawdopodobnie masz zgrupowane wszystkie piosenki w jednym albumie w iTunes. Aby to sprawdzić kliknij w dany album (czyli tam gdzie złożył Tobie wszystkie piosenki) otwórz menu podręczne i wybierz informacje -> on się zapyta czy na pewno chcesz edytować wszystkie piosenki razem. kliknij tak. Teraz w zakładce informacje masz drugi box o tytule "Wykonawca albumu" usuń to co masz tam zapisane tak aby nic w nim nie było napisane a w boxie obok musi się zrobić ptaszek. Teraz naciskasz na okej i powinien Tobie rozdzielić piosenki na pojedyncze utwory i tam pododawaj sobie okładki do piosenek zsynchronizuj z iP i wszystko powinno pięknie śmigać.

#8 TheHX

TheHX
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 września 2008 - 13:03

albo inaczej zaznacz wszystkie utwory z dane płyty i dopiero potem kliknij prawym na właściwości. Dalej na okładkę klikaj, zapyta czy dodać dla wszystkich. Albo z dysku, albo z netu. U mnie tym sposobem wyświetla dla wszystkich utworów z płyty, wcześniej bywało tak, że tylko z pierwszego utworu wyświetlał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych