Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Wymagana pomoc fachowca [problem ze zdjeciem simlocka]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 redauram

redauram
  • 12 postów

Napisano 29 września 2008 - 04:19

Witam, setki razy lamalem iphone'y. Sytuacja: -iP 2G, uzywany dawniej z turbosimem - przejscie na 2.1 -upgr do 2.1 z 1.1.x (itunes 8.0) -quickpwn na mac'u -udany jailbreak lecz bez zdjetego simlocka -sciagam bootneuter: BL. 3.9 (probowalem tez z 4.6) neuter 1 fakeblank 0 unlock 1 -restart - no service ... -proboje unlock i neuter 0. nic -probowalem pare restoreow do 2.1/2.0.1/2.0 a nastepnie upgrade do 2.1 jednak nic nie pomaga. -sproboje dzisiaj na PC z winpwn jednak obawiam sie o uszkodzenie fizyczne slota od karty sim (od turbosima) albo ew. plyta komunikacyjna, jednak czy to mozliwe? -bede tez probowal downgradeu do 1.1.4/2.0.2/2.0.1/2.0 i sciagniecie simlocka innym metodami niz quickpwn. wifi/bt dziala, imei/nr ser dobry modem firmware dobry - wszystko cacy, jednak z simlockiem. Znajac zycie nikt ze "specow" nie odpowie a topic utonie w otchlani spamu jednak musialem sprobowac. Dziekuje z gory za odp.

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 29 września 2008 - 07:23

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Pozdrawiam.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych